WUG MB Sp. z o.o. - Producent grzałek elektrycznych - co oferuje?


Systemy służące do podgrzewania wody w bojlerze składają się z wielu elementów. Jednym z kluczowych jest grzałka, która powinna zapewniać efektywne podgrzewanie, a także możliwość dowolnego ustawienia temperatury. WUG MB to producent grzałek elektrycznych, które zyskały sobie renomę na całym świecie. W ofercie posiada gotowe produkty, a także realizuje zlecenia na zamówienie zgodnie ze specyfikacją dostarczoną przez klienta. Do wykonywania grzałek stosuje jedynie wysokiej jakości materiały, takie jak mosiądz czy stal nierdzewna. Oferowane grzałki są dostępne w różnych wersjach, w tym jako modele o mocy 230 lub 400V. Wybór odpowiedniego rozwiązania zależy od tego, jaka ma być moc danej instalacji grzewczej. Im jest ona wyższa, tym efektywniejsza staje się praca danego systemu.

Potwierdzeniem wysokiej jakości oferowanych produktów są liczne certyfikaty, jakie uzyskała ta firma. Wśród nich znajduje się znak CE, który zaświadcza o bezpieczeństwie wyrobów, a także dokument potwierdzający zgodność z normą IEC 60335-1. Zdecydowanie się na odpowiedni model grzałki może nastręczać trudności. Dlatego warto skorzystać z doradztwa oferowanego przez wspomniane wcześniej przedsiębiorstwo. Zajmuje się ono detaliczną i hurtową sprzedażą grzałek w różnych wersjach. Każdy klient może liczyć na profesjonalne wsparcie.

W asortymencie znajduje się wiele innych produktów stosowanych w systemach grzewczych. Wśród nich dostępne są spiralne elementy grzewcze, suche elementy grzejne oraz akcesoria w postaci zaworów oraz termostatów. Kupujący mogą zdecydować się również na standardowe grzałki typu RF i RT. Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej przedsiębiorstwa lub za pośrednictwem jego pracowników.

Skomentuj:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Dodano: 2022-01-04

WWW: https://wugmb.com/

Telefon: 61 285 64 00

Miejscowość: Środa Wielkopolska

Adres: Karola Libelta 2

Kod pocztowy: 63-000Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Źródła: https://wugmb.com/grzalki-z-termoregulatorem


Autor: Anna Kowalska


Społeczność:ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

Węgierki

Pokaż
Card image cap

Kaskada Hotel&Restauracja

Poznań

Pokaż
Card image cap

Przeprowadzki DML Poznań

Poznań

Pokaż
© Copyright 2023 | www.akademiawzwc.pl