Vernus Sp. z o.o. - Producent pasz dla bydła - czym powinien się charakteryzować?


Producent pasz dla zwierząt, jakim jest firma Vernus, dostarcza na rynek wysokiej jakości mieszanki paszowe. Dzięki nim zwierzęta hodowlane mają dostarczane cenne składniki odżywcze, witaminy, minerały i jednocześnie mają zapewnioną odpowiednią dzienną liczbę kalorii. Żywność cieszy się uznaniem wśród hodowców, którzy mogą w łatwy sposób zadbać o to, by ich zwierzęta miały dostarczane pełnowartościowe, zbilansowane, zdrowe pożywienie. To właśnie odpowiednio dobrane składniki odżywcze pozwalają zwierzętom hodowlanym na zachowane zdrowia.

Producent pasz dla bydła posiada w swojej ofercie nie tylko mieszanki paszowe, lecz także chronione białko i tłuszcz dla bydła oraz mączkę sojową dla prosiąt. Tym, co wyróżnia tego producenta, jest przede wszystkim wytwarzanie oferowanych pokarmów z nasion niemodyfikowanych genetycznie. Najwyższa jakość pasz NON GMO potwierdzają liczne certyfikaty, w tym między innymi:GMP+, HACCP, QS, VLOG. Pożywienie bez GMO hodowcy wybierają coraz liczniej i chętniej nie tylko dlatego, że jest ono zdrowsze i bogatsze w różne składniki. Innym powodem jest fakt, że żywność GMO zostanie niedługo zabroniona do podawania zwierzętom. Producent ten wychodzi więc naprzeciw potrzebom klientów, czyli hodowców bydła.

Wybierając dostawcę pasz dla zwierząt hodowlanych, warto więc zwrócić uwagę na to, czy oferuje on żywność ekologiczną i świeżą. Niezaprzeczalną zaletą dobrego producenta jest niedodawanie do pasz chemikaliów, pestycydów, konserwantów, regulatorów smaku.

Zaletą tego producenta jest również to, że oferowane pasze poddawane są procesowi ekstruzji, który polega na przetwarzaniu surowców pochodzenia biologicznego na pasze. Materiał jest ogrzewany i poddawany wysokiemu ciśnieniu.

Skomentuj:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Dodano: 2023-06-01

WWW: https://vernus-pasze.pl

Telefon: 798347757

Miejscowość: Pabianice

Adres: Partyzancka 60

Kod pocztowy: 95-200Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Źródła: https://vernus-pasze.pl/


Autor: Maria Szulc


Społeczność:ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

SANKRA

Łódź

Pokaż
Card image cap

AUTOMARZEŃ24 SP Z O O

Konstantynów Łódzki

Pokaż
Card image cap

EL-PUK Sp. z o. o.

Konstantynów Łódzki

Pokaż
© Copyright 2024 | www.akademiawzwc.pl