MUKK Architektura Wnętrz - Wanny łazienkowe wolnostojące


Niektórzy nie wyobrażają sobie rezygnacji z wanny na rzecz kabiny prysznicowej. I nic dziwnego, ponieważ długie kąpiele w ciepłej wodzie relaksują, odprężają i poprawiają samopoczucie. Wanny występują w wielu rozmiarach i kształtach, dlatego sprawdzą się nawet w najciaśniejszych łazienkach, niezależnie od stylu, w jakim je urządzono. W przeszłości niemalże w każdym domu lub mieszkaniu znajdowały się modele obudowane płytkami, jednak dziś coraz więcej osób stawia na nowocześniejsze rozwiązania, jakimi są wanny wolnostojące.

Są one nabywane przede wszystkim ze względu na ciekawy design, który nikogo nie pozostawia obojętnym. Ich opływowe kształty prezentują się bardzo elegancko i idealnie pasują do wnętrz minimalistycznych. Wanny dają możliwość brania długich kąpieli z dodatkiem aromatycznych olejków, co byłoby niemożliwe w przypadku wyżej wspomnianych kabin. To dobre rozwiązanie dla osób planujących urządzać w swoich czterech kątach własne domowe SPA. Na korzyść wanien wolnostojących przemawia prostota montażu, czego nie można powiedzieć o modelach zabudowywanych.

Dostępne na rynku egzemplarze, ze względu na  różnorodne formy, bez problemu wpasowują się w rozmaite aranżacje. Szeroki wybór takich produktów udostępniono na witrynie wloskielazienki.pl. Prowadzi ją ceniona firma, dla której najważniejsza jest jakość sprzedawanych wyrobów. Z tego względu wszystkie jej wanny łazienkowe wolnostojące służą niezawodnie przez długie lata i nie wymagają wymiany czy naprawy uszkodzonych części. Idealnie komponują się z pomieszczeniami urządzonymi w stylu vintage oraz glamour.

Klienci wybierają spośród wanien żeliwnych i akrylowych. To wspaniałe i oryginalne ozdoby, które można stawiać przy ścianach lub na samym środku łazienki. Najczęściej nabywane są modele owalne i okrągłe, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by zakupić wannę asymetryczną czy prostokątną. Niektórzy wyposażają je w hydromasaż oraz dodatkowe schodki ułatwiające wchodzenie i wychodzenie. Przydają się one szczególnie wśród osób starszych oraz dzieci.

Skomentuj:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Dodano: 2021-03-05

WWW: https://wloskielazienki.pl/

Telefon: 13 497 12 13

Miejscowość: Krosno

Adres: Czajkowskiego 13

Kod pocztowy: 38-400Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Źródła: https://www.wloskielazienki.pl/wanny-menu/wanny-wolnostojace


Autor: Julia Jakubowska


Społeczność:ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

ALEPIWO

Tyczyn

Pokaż
Card image cap

Używane Kompresory

Dębica

Pokaż
Card image cap

gigantsport.pl

Lubaczów

Pokaż
© Copyright 2024 | www.akademiawzwc.pl