Turbo-Centrum - Regeneracja turbo | http://www.turbo-centrum.com.pl/


Wokół turbosprężarek – jednego z najciekawszych wynalazków w historii motoryzacji – narosło wiele mitów i obiegowych opinii. Niektórzy mówią, że nie da się ich naprawiać, a inni, że najlepiej omijać je szerokim łukiem. Jak jest w rzeczywistości?

Faktem jest, że awaria turbosprężarki może oznaczać wydatek. Ale warto od razu przypomnieć, że jednostka wyposażona w ten komponent gwarantuje:

  • korzystniejsze spalanie,
  • wyższy komfort jazdy,
  • większą moc silnika,
  • niższą emisję szkodliwych substancji.

Krótko mówiąc, samochody z turbosprężarką są bardzo dobrym wyborem. Wielu awarii da się uniknąć (lub odłożyć je w czasie) pod warunkiem przestrzegania wytycznych producentów. Łatwo powiedzieć, trudniej zrobić? To zależy. Kierowcy powinni nie tylko dokonywać regularnych przeglądów oraz uzupełniać olej, ale przede wszystkim wykorzystywać tak zwany jałowy bieg – zarówno przy uruchamianiu silnika, jak i po długiej, dynamicznej jeździe. Za każdym razem, gdy to możliwe, warto poświęcić kilkanaście, kilkadziesiąt sekund na jałowym biegu, żeby olej dotarł, gdzie trzeba.

A co z wymianą, która wydaje się nieuchronna? Jasne, można zainwestować w nową część, ale trzeba przygotować się na spory wydatek. Szczególnie, jeśli kierowca jest zainteresowany częścią wysokiej jakości, a nie tańszym zamiennikiem.

W grę wchodzi także regeneracja turbo, którą oferuje firma turbo-centrum.com.pl. Usługa jest atrakcyjna finansowo i przede wszystkim konkurencyjna pod względem zakresu podejmowanych działań. Serwis korzysta z bogatego doświadczenia wykwalifikowanej kadry, jak również specjalistycznego, zaawansowanego technologicznie sprzętu.

Regeneracja turbo nie sprowadza się wyłącznie do czyszczenia i piaskowania i obejmuje też diagnostykę poszczególnych elementów oraz ewentualną wymianę i kalibrację przed oddaniem produktu klientowi. Turbo Centrum przygotowuje część do dalszej eksploatacji, dokładając wszelkich starań, żeby turbosprężarka pracowała jak nowa. To naprawdę możliwe, a zarazem – w większości przypadków – opłacalne finansowo.

Skomentuj:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Dodano: 2019-05-17

WWW: http://www.turbo-centrum.com.pl/

Telefon: 782 088 374

Miejscowość: Ostróda

Adres: Kajkowo, Świetlińska 3

Kod pocztowy: 14-100Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Źródła: http://www.turbo-centrum.com.pl/regeneracja-turbosprezarek.html


Autor: Witold Marciniak


Społeczność:ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

FunFutbol

Olsztyn

Pokaż
Card image cap

ACLARI DIAMONDS

Olsztyn

Pokaż
Card image cap

Transport Przeprowadzki ADAM Kacper Wojtyński

Elbląg

Pokaż
© Copyright 2023 | www.akademiawzwc.pl