Telart Krzysztof Kalicki - fonparts.pl | Dotyk iphone


Jednym z najważniejszych elementów wszystkich smartfonów są ekrany dotykowe. Modele znajdujące się na rynku różnią się od siebie obsługiwaną rozdzielnością, matrycą, rozmiarem oraz grubością. Współcześnie urządzenia te służą nie tylko do dzwonienia czy wysyłania wiadomości tekstowych, ale też do wykonywania wielu innych czynności, takich jak robienie zdjęć czy przeglądanie stron internetowych. Z tych względów użytkownicy smartfonów oczekują od nich niezawodnych ekranów zapewniających doskonałą jakość obrazu i nasycone kolory, które jednocześnie nie będą męczyć wzroku.

Firmą proponującą podobne produkty jest Fonparts. Jest to ceniony sprzedawca funkcjonalnych akcesoriów sprawdzających się w telefonach różnych marek. Oferuje on szyby na dotyk do iPhone’a oraz szereg innych produktów z najwyższej półki. Ekrany w takich urządzeniach przypominają te znajdujące się w nowoczesnych telewizorach lub komputerach. Znaczna część z nich posiada matrycę LCD, choć niektórzy producenci coraz chętniej wypuszczają modele OLED, na którą składają się ekrany AMOLED i Super AMOLED. Za najtańsze uznaje się szyby tworzone w technologii TN i TFN, a to ze względu na niewielkie koszt produkcyjne.

Wybór ekranu warto dobrze przemyśleć, ponieważ element ten wpływa przede wszystkim na żywotność baterii, a co za tym idzie – częstotliwość ładowania. Zainteresowanie wzbudzają wyżej wspomniane modele AMOLED zapewniające doskonałą jakość kolorów, w tym także głęboką czerń i wysoki kontrast niemożliwy do uzyskania w przypadku akcesoriów z niższej półki cenowej. Kwestie te przekładają się na komfort korzystania ze smartfonów.

Firma oferuje akcesoria w rozdzielczości Full HD, dzięki czemu nabywcy nie martwią się o jakość wyświetlanego obrazu. Przydają się one osobom wykorzystującym urządzenia mobilne w formie niewielkich komputerów lub urządzeń, na których oglądane są filmy. Obecnie znaczna część telefonów nie posiada ramek, co daje możliwość stosowania ekranów o dużych wymiarach. Jednolita tafla jest nie tylko praktyczna, ale też prezentuje się bardzo nowocześnie.

Skomentuj:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Dodano: 2021-03-21

WWW: https://fonparts.pl

Telefon: 577879777

Miejscowość: Białystok

Adres: Chmielna 21

Kod pocztowy: 15-471Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Źródła: https://fonparts.pl/pl/c/Szyby-z-dotykiem/134


Autor: Albert Włodarczyk


Społeczność:ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

GLOBAL SILVER Marta Pijanowska

Olmonty

Pokaż
Card image cap

TECHMASZ - Cezary Kalinowski

Białystok

Pokaż
© Copyright 2023 | www.akademiawzwc.pl