Tapestry - https://www.tapestry.pl/ • Gobeliny


Czy do współczesnych aranżacji pasują gobeliny? Jak takie dodatki wpływają na wygląd i optykę całego wnętrza? Pracownicy sklepu Tapestry zauważają, że wszystko jest kwestią indywidualnych upodobań. Zamówienia składają klienci o bardzo różnych oczekiwaniach.

Większości z nich zależy jednak na:

  • wysokiej jakości gobelinów, które będą wykonane z dobrych materiałów i zachowają świetny wygląd przez lata ekspozycji,
  • atrakcyjnych cenach pozwalających na wybór ulubionego stylu,
  • szerokiej ofercie, w której znajdują się gobeliny o różnym wykończeniu, stylistyce i kolorystyce.

Najpiękniejsze gobeliny dodają charakteru każdemu pomieszczeniu. To bardzo wyrazisty akcent, który można wykorzystać na różne sposoby. Przykładem może być gobelin na ścianę przedstawiający konie w galopie. Niewątpliwie sprawdzi się doskonale nie tylko u miłośników koni. Sylwetki zwierząt nawiązują do malarstwa historycznego i przypadną do gustu każdemu miłośnikowi sztuki. Galop dodaje także dynamiki, patrząc na obraz, można zyskać motywację do działania i znaleźć trochę tak potrzebnej w codziennym życiu energii.

Popularnym motywem gobelinów są także wiejskie pejzaże. Ukazując piękno natury, dają ukojenie i pozwalają na chwilę wytchnienia. Zieleń i kwiaty przynoszą wyjątkowe wrażenia estetyczne, a przy odpowiedniej prezentacji, mogą także dodać pomieszczeniu przestrzenności. Wzrok oglądającej osoby przesunie się w głąb obrazu, odkrywając nową przestrzeń i kolejny wymiar pokoju.

Zasadniczo większość gobelinów sprawia, że aranżacja staje się bardziej luksusowa, ale i przytulna. To ciekawe i dość nietypowe połączenie. Projektanci wnętrz znajdują tysiące sposobów ekspozycji takiego dodatku. Odnajdzie się zarówno w dużych salonach, jak i w niewielkich sypialniach. W aranżacjach inspirowanych stylem historycznym, jak i zupełnie nowoczesnych propozycjach. Na stronie internetowej pod adresem tapestry.pl można znaleźć przykładowe inspiracje gobelinowe. Wszystkie produkty zostały starannie wykonane i spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Skomentuj:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Dodano: 2019-01-12

WWW: https://www.tapestry.pl/

Telefon: 502255745

Miejscowość: Gdańsk

Adres: Krzywoustego 27b

Kod pocztowy: 80-360Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Źródła: https://www.tapestry.pl/Gobeliny-na-sciane-c15


Autor: Julia Jakubowska


Społeczność:ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

Apteka GEMINI

Gdańsk

Pokaż
Card image cap

Helena Kuldanek Domy Wczasowe - Usługi Transportowe

Jastrzębia Góra

Pokaż
Card image cap

PMLOG PIOTR BORKOWSKI-ZIELIŃSKI

Pruszcz Gdański

Pokaż
© Copyright 2024 | www.akademiawzwc.pl