Szklarski Market - Szkło do mebli


Chcąc odnowić wystrój mieszkania, domu czy nawet miejsca pracy, ale posiadając ograniczony budżet na ten cel, warto postawić na odpowiednio barwione dekoracje ze szkła. To sprawdzony sposób, by wykorzystać niedrogie, ale często wykorzystywane jako element dekoracji tworzywo, nadając wnętrzu nowego charakteru i wyglądu. 

Szkło to materiał stosowany przez projektantów wnętrz od wielu lat. W zależności od panujących trendów przybierał rozmaite formy, od drobnych figurek (pamiętne kolorowe rybki z PRL, które można było spotkać jako ozdobę telewizora lub etażerki) po zajmujące całą ścianę instalacje przestrzenne w postaci kolażu wykonanego ze szkła o różnym wybarwieniu i wielkości poszczególnych odłamków. 

Dziś polecaną formą jego wykorzystania jest szkło do mebli.  Na stronie szklarski.market.pl można znaleźć szeroki wybór tafli dostępnych na wymiar, co pozwala idealnie dopasować poszczególne zamówione elementy do potrzeb przyszłego użytkownika. Sposób wykorzystania tego rodzaju szklanych płytek o różnej grubości, wybarwieniu oraz wykończeniu jest naprawdę szeroki i ograniczeniem dla niego jest tylko wyobraźnia kupującego. Można tworzyć kolorowe witraże, efektowne ramki na zdjęcia, a nawet z powodzeniem restaurować meble, dodając im nowego wyglądu poprzez wymianę frontów, półek czy szyb.

Poleca się nabycie tafli o odpowiednich wymiarach, która będzie pełnić rolę zabezpieczenia blatu stołu w jadalni, stolika kawowego czy nawet biurka do pracy. Taka ochrona pozwoli zapobiec zbyt szybkiemu porysowaniu powierzchni oraz ułatwi utrzymanie jej w czystości. Nawet przypadkowe wylanie gorącego napoju czy też inna podobna katastrofa nie sprawią, że dojdzie do zniszczenia mebla, a mokrą plamę można szybko i bezproblemowo wytrzeć. Zastosowanie szklanej osłony nic nie ujmuje estetyce. Może stanowić bezbarwną warstwę o określonej grubości, która nierzadko jest niedostrzegalna z dalszej odległości. W przypadku pojawienia się nieestetycznych rys związanych z użytkowaniem blatu szkło można szybko wymienić, nie narażając się na znacznie wyższe koszty nabycia nowego mebla.

Skomentuj:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Dodano: 2021-07-10

WWW: https://szklarski.market

Telefon: 697 004 050

Miejscowość: Gdańsk

Adres: Subisława 28

Kod pocztowy: 80-354Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Źródła: https://szklarski.market/pl/c/Szklo-szlifowane-panele%2C-szklo-na-stol%2C-do-mebli%2C-do-szaf/28


Autor: Anna Kowalska


Społeczność:ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

Apteka GEMINI

Gdańsk

Pokaż
Card image cap

Tapestry

Gdańsk

Pokaż
Card image cap

Helena Kuldanek Domy Wczasowe - Usługi Transportowe

Jastrzębia Góra

Pokaż
© Copyright 2023 | www.akademiawzwc.pl