Sonte - Folia elektryczna cena


Na stronie internetowej sonte-poland.pl bardzo szczegółowo została przedstawiona oferta produkcji, sprzedaży oraz kompleksowego montażu innowacyjnych folii ciekłokrystalicznych. Tego rodzaju rozwiązanie jeszcze do niedawna było dostępne wyłącznie dla dużych inwestorów, ponieważ koszty montażu były zbyt wysokie dla prywatnych klientów oraz małych przedsiębiorców. Obecnie, dzięki polskiemu producentowi wiele się zmieniło i specjalistyczny produkt może być zakupiony niemal przez każdego. 

Folia elektryczna - przystępna cena i wysoka jakość 

Już na etapie konsultacji z przedstawicielem firmy, warto przedstawić oczekiwania względem przeznaczenia folii, a także określić możliwości finansowe, dzięki czemu pracownik będzie mógł zaproponować optymalne rozwiązania. Największą zaletą produktu jest jego wysoka trwałość i odporność na czynniki zewnętrzne. Ze względu na wykorzystanie dodatkowego zasilania, którym steruje się wyglądem folii, cały montaż powinien zostać przeprowadzony przez wyspecjalizowanych pracowników producenta. Klienci mogą w dowolnej chwili sprawić, że przeźroczysta folia stanie się matowa, zapewniając prywatność oraz komfort pracy czy biznesowego spotkania. 

Gdzie można nakleić matową folię?

Zastosowanie produktu jest praktycznie nieograniczone i najczęściej folia jest montowana na:

  • oknach w budynkach prywatnych i firmowych,
  • szklanych drzwiach,
  • rożnego rodzaju oszkleniach biurowych,
  • ściankach działowych.

Na firmowej stronie polskiego producenta można zapoznać się z licznymi filmami video, w których zaprezentowano, w jaki sposób produkt działa. Oczywiście po przyklejeniu folii w wybranym miejscu, pracownicy również przeprowadzą krótkie szkolenie dla osób odpowiedzialnych za użytkowanie produktu, aby nie mieli żadnych problemów z obsługą i komfortowym zastosowaniem innowacyjnej folii. Warto sprawdzić także zdjęcia zrealizowanych do tej pory projektów, ponieważ firma współpracowała z wieloma, znanymi markami, takimi jak m.in. mBank, OLYMPUS, MASPEX, hotel INDIGO oraz Porsche.

Skomentuj:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Dodano: 2020-12-08

WWW: https://sonte-poland.pl/

Telefon:

Miejscowość: Bielsko-Biała

Adres: Strażacka 81

Kod pocztowy: 43-382Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Źródła: https://sonte-poland.pl/


Autor: Maja Malinowska


Społeczność:ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

LUMENMAX POLSKA Sp. z o.o.

Racibórz

Pokaż
Card image cap

Foto Kreatywni

Częstochowa

Pokaż
Card image cap

Netpaka.eu

Lubliniec

Pokaż
© Copyright 2024 | www.akademiawzwc.pl