SOLID HALE Sp. z o.o. - Zadaszenia stalowe – co warto wiedzieć?


Wiaty to uniwersalne rozwiązanie, które można wykorzystać do zabezpieczenia towarów, płodów rolnych, różnych maszyn rolniczych oraz floty samochodowej przed niekorzystnymi czynnikami pogodowymi, takimi jak deszcz i śnieg. Jest to idealne rozwiązanie dla zakładów produkcyjnych, centrów logistycznych, przedsiębiorstw budowlanych czy gospodarstw.

W zależności od indywidualnych preferencji inwestor ma możliwość zamówić modele niezabudowane lub z jedną, dwoma lub trzema ścianami. Wiaty można podzielić na kategorie ze względu na liczbę spadów oraz rodzaj pokrycia. Wyróżnia się konstrukcje jednospadowe, które mogą być odrębną budowlą lub pełnić funkcję dodatkowego zadaszenia istniejącego obiektu oraz wiaty dwuspadowe. Najczęściej są wykorzystywane do ochrony sprzętu wielkogabarytowego. Natomiast najpopularniejsze pokrycia to:

  • płyty z tworzywa sztucznego (charakteryzują się lekkością, pozwalają na dowolne kształtowanie zadaszenia oraz są dostępne w wielu różnych kolorach i fakturach),

  • płyty z blachy trapezowej o wysokim oraz niskim profilu (niedrogie i wytrzymałe pokrycie, które szczególnie sprawdza się w dużych wiatach).

Warto wiedzieć, że aby móc postawić wiatę, należy uzyskać pozwolenie wydawane przez lokalny urząd. Otrzymanie pozytywnej decyzji zależy od planu zabudowy i zagospodarowania danego terenu. Do wniosku trzeba dołączyć egzemplarz projektu budowlanego oraz oświadczenie o prawie do dysponowania nieruchomością na cele budowlane.

Ostatnią ważną kwestią jest cena obiektu. Koszt zależy od różnych czynników, między innymi wymiarów konstrukcji, rodzaju zastosowanych materiałów oraz ewentualnych elementów dodatkowych, np. oświetlenia.

Wysokiej klasy, nowoczesne zadaszenia stalowe w atrakcyjnych cenach buduje firma SOLID HALE. Obiekty są nie tylko trwałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne, korozję oraz inne czynniki zewnętrzne, ale i prezentują się estetycznie. Dla przedsiębiorstwa pracują wysoko wykwalifikowani fachowcy. Specjaliści zajmą się przygotowaniem projektu, który będzie spełniał wszystkie oczekiwania klienta. Poza tym podmiot dysponuje dobrej jakości materiałami budowlanymi oraz zaawansowanymi maszynami, co gwarantuje szybkie zamontowanie konstrukcji.

Warto skorzystać z usług rzetelnej i terminowej firmy, która cieszy się dobrą opinią oraz zaufaniem zleceniodawców.

Skomentuj:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Dodano: 2023-03-07

WWW: https://solidhale.pl/

Telefon: 508 143 635

Miejscowość: Młochów

Adres: Młochowska 88

Kod pocztowy: 05-831
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

TanieMilitaria.pl

Warszawa

Pokaż
Card image cap

Przedwczesny wytrysk ranking

Warszawa

Pokaż
Card image cap

Vismeb

Marki

Pokaż
© Copyright 2023 | www.akademiawzwc.pl