Softman S.A. - Praktyczny program do windykacji


Niedotrzymywanie terminu płatności jest dużym problemem dla przedsiębiorców z różnych branż. Wiąże się to przede wszystkim z brakiem płynności finansowej oraz z różnymi opóźnieniami. Dlatego Softman oferując innowacyjne systemy IT zdecydował się również na zaprojektowanie mWin. Jest to program do windykacji, możliwy do zastosowania w wielu branżach z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. 

Jest to system prosty w obsłudze, wobec czego pracownicy odpowiedzialni za jego działanie szybko orientują się w jego funkcjonalnościach oraz w tym, w jaki sposób z niego korzystać. Główną zaletą wskazanego rozwiązania jest jego automatyzacja. Dzięki temu, że wszystko dzieje się przy pomocy rozbudowanych opcji informatycznych oszczędza się wiele czasu oraz minimalizuje koszty, jakie dotychczas były ponoszone na działania windykacyjne. O wiele prostsze jest też egzekwowanie należności, ponieważ w obrębie jednego programu znajdują się wszystkie informacje dotyczące kontrahentów nie wywiązujących się z zobowiązań. 

Kolejnym atutem prezentowanego systemu jest to, że można go bez problemu zintegrować z innymi programami lub z instytucjami pomagającymi w odzyskaniu długu. To bardzo komfortowe rozwiązanie, również pozwalające na szybsze wyjaśnienie kwestii zwrotu pieniędzy na rzecz danej firmy. 

To przedsiębiorca nabywający program decyduje, czy chce skorzystać z wersji podstawowej, czy też zależy mu na rozbudowanych funkcjonalnościach. Wiele zależy od tego, jak duże jest przedsiębiorstwo oraz jaka jest skala problemu dotyczącego zaległości z płatnościami. Możliwość zastosowania kompleksowych działań wprowadza większy ład w przedsiębiorstwie klienta decydującego się na posiadanie systemu do windykacji. 

Skomentuj:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Dodano: 2022-01-22

WWW: https://softman.pl/

Telefon: 22 750 22 40

Miejscowość: Piaseczno

Adres: Okulickiego 5F

Kod pocztowy: 05-500Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Źródła: https://softman.pl/oprogramowanie-dla-firm-windykacyjnych/
https://pl.wikipedia.org/wiki/Windykacja

Autor: Laura Andrzejewska


Społeczność:ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

TanieMilitaria.pl

Warszawa

Pokaż
Card image cap

Przedwczesny wytrysk ranking

Warszawa

Pokaż
Card image cap

Vismeb

Marki

Pokaż
© Copyright 2024 | www.akademiawzwc.pl