SMOG Studio - Filmowanie dronem w Krakowie – o czym pamiętać?


Możliwością, która rewolucjonizuje nie tylko świat fotografii, jest wykonywanie filmów i zdjęć przy użyciu drona. Wykorzystanie bezzałogowego statku powietrznego pozwala na robienie ujęć z perspektywy i wysokości, które dotychczas były dla fotografa nieosiągalne. Z usługi filmowania przy użyciu drona korzysta coraz więcej reklamodawców, a także osób prywatnych, które chcą mieć niezapomnianą pamiątkę z danego wydarzenia.

Filmowanie dronem to niesamowite doświadczenie, ale ważne jest, aby znać zasady i przepisy dotyczące latania. Należy także upewnić się  co do tego, że sprzęt jest w dobrym stanie technicznym. Poleca się wcześniej określić, ile kamer będzie potrzebnych do wykonania określonych ujęć. Jeśli planuje się filmować wydarzenia sportowe lub robić zdjęcia krajobrazu miasta, to zaawansowany system kamer może być niezbędny do przechwytywania wysokiej jakości obrazów. Z drugiej strony, jeśli chcę się jedynie zrobić kilka zdjęć z rodzinnych wakacji, wystarczy sięgnąć po sprzęt w podstawowej wersji. Osoba zajmująca się obsługą urządzenia powinna korzystać z monitora. Pozwoli on ominąć przeszkody, na bieżąco monitorować pozycję drona w stosunku do  obiektu oraz upewnić się, że wszystko jest odpowiednio filmowane. Dzięki monitorowi wykonywane dronem ruchy są bardziej precyzyjne.

Usługi z zakresu filmowania dronem w Krakowie oferuje Studio Smog. Ma ono wieloletnie doświadczenie w tym zakresie. Korzysta z pełni profesjonalnego sprzętu, a w cenie usługi znajduje się nie tylko wykonanie odpowiednich ujęć, ale również ich obróbka. Dzięki temu zamawiający otrzymuje gotowy produkt, który może wykorzystać na przykład do reklamy lub jako pamiątkę, która pozwoli mu od nowa przeżywać wyjątkowe chwile.

Skomentuj:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Dodano: 2022-12-30

WWW: http://smogstudio.pl/

Telefon: 600408424

Miejscowość: Kraków

Adres: Dajwór 20

Kod pocztowy: 31--05Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Źródła: http://smogstudio.pl/filmy-dronem/


Autor: Maja Malinowska


Społeczność:ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

Jan Byczkowski Fotografia

Zakopane

Pokaż
Card image cap

PHU AMC A.Ciszewski & K. Śmiałek Sp.j.

Mników

Pokaż
Card image cap

Monitoring & IT

Kraków

Pokaż
© Copyright 2023 | www.akademiawzwc.pl