SiApre - Nowoczesne klamki


Drzwi wewnętrzne to jeden z najważniejszych elementów dekoracyjnych w każdym wnętrzu. Odpowiednio dobrane potrafią podkreślić styl panujący w domu czy mieszkaniu. Nie dopasowane do charakteru wnętrza mogą natomiast zaburzyć jego pozytywny odbiór. Na etapie projektowania wystroju, warto poświęcić im zatem więcej uwagi. Jeśli komuś zależy na uzyskaniu typowo klasycznego stylu, z pewnością powinien rozważyć zakup drzwi z prawdziwego drewna. Urządzając nowoczesny apartament, można już nieco bardziej dać ponieść się fantazji. Drzwi drewniane nadal mogą świetnie wpasować się do modernistycznego klimatu, ale równie dobrze sprawdzą się skrzydła aluminiowe czy nawet szklane.

Nieodłącznym elementem każdych drzwi jest oczywiście klamka. Prawidłowo dobrana powinna harmonizować zarówno z samym skrzydłem drzwiowym, jak i być dopasowana do mebli znajdujących się w mieszkaniu oraz innych detali, na przykład okien. Przemyślaną decyzją jest dopasowanie tych dodatków pod względem kolorystyki, a także materiału, z którego są wykonane, szczególnie w obrębie całego piętra budynku.

Obecnie bardzo dużym zainteresowaniem, które nieustannie rośnie, cieszą się nowoczesne klamki wewnętrzne.  Klienci cenią sobie ich wysoką funkcjonalność oraz niemal nieograniczone możliwości, jeśli chodzi o ich kolorystykę i formę.  Szczególnie bogatą ofertą nowoczesnych akcesoriów okiennych i drzwiowych może pochwalić się firma SiApre Sylwia Góralczyk i Wspólnicy Spółka Jawna z Dąbrowy Górniczej. W proponowanym asortymencie znaleźć można najwyższej jakości wyroby od doświadczonych włoskich producentów, takich jak:

  • Mandelli 1953,
  • Reguitti Handles & Accessories,
  • Styll,
  • Opta,
  • Mariva +.

Oprócz dostępności szerokiej palety barw firma oferuje rozmaite materiały, z których wykonane są klamki, a także różne sposoby ich wykończenia. Warto też zwrócić uwagę na specjalne klamki pasujące do drzwi przesuwnych typu HS, których zastosowanie staje się obecnie coraz popularniejsze, z uwagi na sporą oszczędność wykorzystywanej przestrzeni.

 

Skomentuj:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Dodano: 2020-01-09

WWW: https://siapre.pl/

Telefon: 32 67 41 417

Miejscowość: Dąbrowa Górnicza

Adres: Oświecenia 4

Kod pocztowy: 42-520Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Źródła: https://siapre.pl/


Autor: Karol Walczak


Społeczność:ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

LUMENMAX POLSKA Sp. z o.o.

Racibórz

Pokaż
Card image cap

Foto Kreatywni

Częstochowa

Pokaż
Card image cap

Netpaka.eu

Lubliniec

Pokaż
© Copyright 2023 | www.akademiawzwc.pl