Setter – Systemy Zadaszeń - Gdzie wynająć hale namiotowe we Wrocławiu?


Wiele imprez nie mogłoby się odbyć bez odpowiedniego zaplecza logistyczno- technicznego. Prowizoryczne konstrukcje odgrywają dużą rolę w przypadku wydarzeń plenerowych i okolicznościowych, kiedy zachodzi potrzeba pomieszczenia sporej liczby gości na określonej powierzchni, jaką dysponuje organizator. Przedsiębiorstwo swoją ofertę kieruje zarówno do osób indywidualnych, jak i podmiotów prawnych, występujących w roli organizatora przedsięwzięcia, w którym tego typu asortyment może odgrywać szczególną rolę. 

Firma Setter Systemy Zadaszeń od lat zajmuje się produkcją solidnych drzwi, bram, szkieletów konstrukcji, poszycia dachów. Ważną dziedzinę działalności stanowi także wykonywanie hal namiotowych, magazynowych, pawilonów różnej wielkości. Są one przeznaczone zarówno na sprzedaż, jak i na wynajem. Dostarczanie odbiorcom funkcjonalnych rozwiązań w dziedzinie małej architektury przedsiębiorstwo łączy z merytorycznym doradztwem. To sprawia, że zarówno projekty, jak i same instalacje cieszą się dużym zaintersowaniem ze strony kupujących, trafiając w różne części kraju i świata.

Wynajem hal namiotowych we Wrocławiu jest możliwy o każdej porze roku, zaś wynajmujący mogą liczyć na atrakcyjne stawki i rzetelną, przyjazną obsługę. Oprócz tradycyjnych, przestronnych hal prostokątnych, dostępne są również modele mniej typowe, jak te o kształcie sferycznym. Przez klientów chętnie wybierane są zarówno półkoliste, jak i sześcienne. Z oferty wynajmu korzystają nie tylko mieszkańcy stolicy Dolnego Śląska, ale także pobliskich miejscowości - np. Kłodzka, Jelcza, Brzegu, turystycznych kurortów i równocześnie miejsc licznych wydarzeń w sezonie - by wymienić tylko Polanicę Zdrój, Duszniki Zdrój czy Kudowę. 

Dokładne informacje, w tym aktualny, bogaty katalog produktowy, są dostępne na stronie. W dziale z często zadawanymi pytaniami można zapoznać się z różnego typu praktycznymi informacjami na temat asortymentu, zasad wysyłki, sposobami składania zamówień itp. 

Odkryj pełną gamę lekkich konstrukcji!

 

Skomentuj:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Dodano: 2022-04-16

WWW: http://www.setter.pl/

Telefon: 71 790 33 45

Miejscowość: Łagiewniki

Adres: Jedności Narodowej 7

Kod pocztowy: 58-210Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Źródła: http://www.setter.pl/


Autor: Oskar Chmielewski


Społeczność:ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

Penilarge - Grupa Intymnosc.pl

Warszawa

Pokaż
Card image cap

SuperAutoMarket

Wrocław

Pokaż
Card image cap

BMS RENT CAR ZGORZELEC

Łagów k/Zgorzelca

Pokaż
© Copyright 2023 | www.akademiawzwc.pl