SANKRA - Metki


Wszywki żakardowe, wszywki drukowane czy wszywki termotransferowe - to tylko niektóre etykietki czy oznaczenia ubrań, które są w powszechnym użyciu. Technik, jakie się wykorzystuje do ich produkcji, jest co najmniej kilka, o czym można szerzej poczytać na firmowej stronie internetowej sankra.com.pl. Tam każdy zainteresowany dowie się, że jeśli chodzi o druk etykiet i metek, to technologia HOT STAMP, czyli po polsku termodruk, jest jedną z popularniejszych metod produkcji tego rodzaju wyrobów. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że ten rodzaj druku:

  1. Jest stosunkowo tani.
  2. Jest wydajny.
  3. Daje dobre efekty.
  4. Umożliwia bardzo wyraźny wydruk metki ze wszystkimi najdrobniejszymi detalami.

Warto pamiętać, że na każdej tego rodzaju wszywce musi się znaleźć wyraźnie nadrukowany skład swetra, sukienki czy kupowanych spodni,  bo każdy klient chce dokładnie wiedzieć, co kupuje. Na takiej metce musi znaleźć się też nazwa producenta odzieży, rozmiar, a także symbolika, jak prać dany element garderoby. Jeśli wszywka zawiera tak istotne informacje, to druk na niej musi być bardzo wyraźny i odporny na ścieranie, bo nie może wyblaknąć, ani pod wywem promieni UV, ani pod wpływem wody, ani też pod wpływem środków chemicznych, używanych do prania bądź czyszczenia danej odzieży. Wykorzystanie technologii termodruku do nadrukowywania informacji na wszywkach i metkach może to właśnie zagwarantować. Termodruk jest najlepiej widoczny na taśmach poliestrowych.

Pracownicy rekomendowanej firmy do produkcji metek wykorzystują również taśmy nylonowe czy też satynowe. Jeśli nie wiesz, jaki materiał wybrać na firmowe metki i wszywki, to nic nie szkodzi, kompetentni pracownicy firmy pomogą Ci w wyborze najlepszego materiału, techniki nadrukowywania, a także przedstawią Ci najlepszy projekt i zajmą się jego kompleksowym wykonaniem.

Jako że rekomendowana firma wykonuje swoje usługi na najwyższym poziomie, została doceniona nie tylko przez producentów markowych ubrań w kraju, ale współpracuje też z wieloma cenionymi producentami z zagranicy, oferując im konkurencyjne ceny swoich produktów.

Skomentuj:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Dodano: 2019-04-06

WWW: https://www.sankra.com.pl/

Telefon: 42 632 35 58

Miejscowość: Łódź

Adres: Ogrodowa 72

Kod pocztowy: 91-071Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Źródła: https://www.sankra.com.pl/


Autor: Aleks Wysocki


Społeczność:ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

AUTOMARZEŃ24 SP Z O O

Konstantynów Łódzki

Pokaż
Card image cap

EL-PUK Sp. z o. o.

Konstantynów Łódzki

Pokaż
Card image cap

wyprawkowy

Brzeziny

Pokaż
© Copyright 2023 | www.akademiawzwc.pl