RSC BIS Sp. z o.o. - Wiaty na samochód - którą wybrać?


Niektórzy właściciele domów, chcący zrezygnować z garażu, decydują się na montaż wiat. To praktyczne konstrukcje, niewymagające pozwolenia na budowę, które cieszą się sporym gronem zwolenników. I nic dziwnego, ponieważ są dość tanie, nie potrzebują dodatkowych fundamentów ani tynkowania lub malowania, a ponadto z łatwością wpasowują się w każdą przestrzeń. Można w nich nie tylko parkować samochody, ale też przechowywać narzędzia ogrodnicze, opony, rowery lub hulajnogi. Wiaty sprawdzają się w obiektach już istniejących, a ich sprzedażą zajmują się przedstawiciele przedsiębiorstwa RSC BIS. Proponują oni niezawodne konstrukcje dla jednego lub kilku aut, produkowane między innymi z drewna. To ekologiczny surowiec nieszkodzący środowisku naturalnemu i odznaczający się estetycznym wyglądem. Materiał ten został dokładnie wysuszony i zaimpregnowany, dzięki czemu nie chłonie wilgoci, a jego powierzchnia jest wolna od grzybów i pleśni.

Drewniane wiaty na samochód to świetna opcja dla osób ceniących sobie ponadczasowe i praktyczne rozwiązania na każdą kieszeń. Zabezpieczają one pojazdy przed zabrudzeniami i działaniem czynników pogodowych, dzięki czemu częste odwiedzanie myjni czy przeprowadzanie napraw karoserii nie jest konieczne. Konstrukcje te różnią się od siebie liczbą stanowisk i sposobem montażu. Znaczna część osób decyduje się na wiaty większe, dzięki czemu pełnią także funkcję pomieszczeń gospodarczych.

Przedstawiciele przedsiębiorstwa chętnie doradzają i odpowiadają na pytania klientów. Są nimi właściciele domów jednorodzinnych oraz działek letniskowych, chcący uniknąć konieczności zostawiania samochodu na zewnątrz. Wiaty występują w wersji wolnostojącej lub przytwierdzanej do elewacji. To propozycja dla osób oszczędnych, które z różnych względów chcą zrezygnować z garaży, wymagających dodatkowych pozwoleń. Sprawdzają się na mniejszych posesjach i nie potrzebują przeprowadzania czasochłonnych czy skomplikowanych prac.

Tak duży wybór rozwiązań architektonicznych, jakie zapewnia ta firma, ułatwia stworzenie stylowej i funkcjonalnej wiaty, współgrającej ze stylistyką obiektu. Bazuje ona na wytrzymałych i niepodatnych na obciążenia słupkach, zadaszeniu oraz ściankach bocznych lub przednich. Odznacza się bezpieczeństwem użytkowania i chroni pojazdy przed spadającymi gałęziami lub zniszczeniami pojawiającymi się na skutek opadów gradu.

Skomentuj:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Dodano: 2022-12-09

WWW: http://www.rscbis.com.pl/

Telefon: 48 (61) 81 96 433

Miejscowość: Skrzynki k/Buku

Adres: Dworcowa 42

Kod pocztowy: 62-060Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Źródła: http://www.rscbis.com.pl/pl/katalog/wiaty_garazowe_carport.html


Autor: Oskar Chmielewski


Społeczność:ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

Węgierki

Pokaż
Card image cap

Kaskada Hotel&Restauracja

Poznań

Pokaż
Card image cap

Przeprowadzki DML Poznań

Poznań

Pokaż
© Copyright 2024 | www.akademiawzwc.pl