Rozbitaszybka.com - Czy cena wymiany ekranu w iPhone 11 musi być wysoka?


Odkąd tylko telefony marki Apple pojawiły się na rynku cieszą się olbrzymią popularnością, a nowe modele są długo oczekiwane. Starsze zaś nie tracą na wartości. Wszystkie mają zatem dość wysokie ceny, przez co zawsze opłaca się je naprawiać gdy ulegną awarii zamiast wymieniać na nowe. Jednak wiele osób obawia się kosztów takich prac. Jest to jeden z powodów, dla których nie wszyscy decydują się na zakup aparatów marki Apple. Wiele osób ma na to ochotę, boi się jednak wysokich cen napraw w przypadku, gdyby doszło do ich uszkodzenia.

Czy słusznie? Można byłoby spodziewać się, że droższe telefony, tak dobrej marki, będą bardziej odporne na uszkodzenia, ale niestety współczesne telefony siłą rzeczy muszą mieć taką budowę, która jednocześnie czyni je dość wrażliwymi i podatnymi na uszkodzenia, a najbardziej oczywiście ekran. Z tego powodu to zwykle on jest uszkadzany. Oczywiście można byłoby też przypuszczać, że posiadanie kosztownego telefonu skłania do wytężonego dbania o niego, ale nie zawsze jest to możliwe, poza tym nie po to kupuje się telefon, by korzystać z niego w ograniczonym zakresie albo wiązać to z niewygodą. Dużo lepiej będzie zatem po prostu sprawdzić, kto ma korzystniejsze ceny napraw telefonów tej marki. Jest to szczególnie istotne w przypadku nowszych modeli, które zawsze kosztują sporo, więc ich naprawy także - drogie są między innymi części zamienne.

Korzystną ofertę tego rodzaju usług można znaleźć na stronie rozbitaszybka.com, gdzie prezentuje się uznany serwis znajdujący się w Tychach. Jego pracownicy mają duże doświadczenie w usuwaniu różnego rodzaju usterek w telefonach przeróżnych marek, a Apple wiedzie wśród nich prym, gdyż, jak było wspomniane, mało kto chce wyrzucać taki telefon gdy jeszcze można go naprawić. Stawki usług, jakie ma ta firma, są bardzo przystępne, czego dobrym dowodem jest na przykład cena wymiany ekranu w iPhone 11. W grę wchodzi też wiele innych napraw, prócz wymiany ekranu, łącznie z wymianą kamery i mnóstwa innych podzespołów.

Skomentuj:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Dodano: 2022-08-14

WWW: https://www.rozbitaszybka.com/

Telefon: 795 152 927

Miejscowość: Chorzów

Adres: Parkowa 20

Kod pocztowy: 41-500Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Źródła: https://www.rozbitaszybka.com/pl/c/iPhone-11/288


Autor: Karol Walczak


Społeczność:ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

LUMENMAX POLSKA Sp. z o.o.

Racibórz

Pokaż
Card image cap

Foto Kreatywni

Częstochowa

Pokaż
Card image cap

Netpaka.eu

Lubliniec

Pokaż
© Copyright 2023 | www.akademiawzwc.pl