Robocreator spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Atrakcje dla dzieci w samym Rzeszowie| Robocreator spółka z ograniczoną odpowiedzialnością


Czy świat robotyki może być ciekawy? Oczywiście, że tak! Dzieci poznają świat poprzez zabawę. Nie ma dla nich nic bardziej fascynującego niż możliwość skonstruowania własnego robota i zaprogramowania go tak, aby wygrał wyścigi robotów czy zawody SUMO. Gdzie dzieją się takie cuda? Spółka Robocreator przygotowała takie atrakcje dla dzieci z Rzeszowa. W czym dokładnie specjalizuje się rekomendowana firma? W katalogu usług jest m.in.:

  1. Nauka programowania na zajęciach pozalekcyjnych.
  2. Misja Robodo, czyli kurs robotyki dla dzieci i młodzieży.
  3. Organizacja kreatywnych zajęć w ramach półkolonii letnich i zimowych.
  4. Możliwość przygotowania scenariusza na imprezy okolicznościowe – festyny rodzinne, urodziny dla najmłodszych.

Jak widać, oferta edukacyjna jest bardzo bogata i kierowana do uczestników w wieku od 5 do 12 lat. Jednak niezależnie od wybranej opcji zawsze chodzi o to samo. Pracownicy rekomendowanej firmy to prawdziwi pasjonaci, którzy chcą inspirować i rozbudzać w młodych adeptach robotyki głód wiedzy.

Program półkolonii czy innych warsztatów zawsze jest tak układany, aby nie zabrakło w nim miejsca na zajęcia ruchowe i rozwój motoryczny. Jest to szczególnie ważne, zwłaszcza u najmłodszych. Każdy, kto jest ciekawy, jak wyglądają kursy z robotyki, może zaprosić przedstawicieli firmy na lekcję pokazową. Oferta ta jest kierowana głównie do dyrektorów szkół i innych placówek oświatowych. Warto pokazać uczniom, że świat nauk ścisłych może być fascynującą przygodą, a nie siedzeniem nad książkami i uczeniem się wzorów. Wiele osób, które w wieku szkolnym miały okazję wziąć udział w takich warsztatach, zdecydowało się na studia na politechnice. Dlatego naprawdę warto wejść na firmową stronę i sprawdzić, kiedy i gdzie będą organizowane kolejne warsztaty. Alternatywą są zajęcia z robotyki online. Ta oferta obejmuje:

  • Kursy multimedialne.
  • Kursy na żywo.
  • Wydarzenia z Bożydarem.

Skąd wziąć zestaw klocków Lego na zajęcia domowe? Pracownicy firmy wypożyczają je dzieciom, które zapiszą się na zajęcia. Rodzice więc nie muszą się o to martwić.

Skomentuj:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Dodano: 2020-10-05

WWW: https://twojrobot.pl/

Telefon: 882 775 479

Miejscowość: Poznań

Adres: Unii Lubelskiej 3

Kod pocztowy: 61--24Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Źródła: https://twojrobot.pl/miasto/rzeszow/


Autor: Albert Włodarczyk


Społeczność:ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

Węgierki

Pokaż
Card image cap

Kaskada Hotel&Restauracja

Poznań

Pokaż
Card image cap

Przeprowadzki DML Poznań

Poznań

Pokaż
© Copyright 2023 | www.akademiawzwc.pl