Quality Hotel Supply sp. z o.o. - Ekonomiczne i pojemne minibary hotelowe – Quality Hotel Supply


Lodówki znajdujące się na wyposażeniu pokoi hotelowych to urządzenia doceniane przez gości odwiedzających miejsca noclegowe na całym świecie. Dzięki tym podręcznym chłodziarkom nawet w środku nocy można zaspokoić pragnienie, wrzucić coś na ząb czy wzmocnić się lampką wina. Z tego względu ważne jest, by w każdym pokoju hotelowym działał taki sprzęt.

Firma Quality Hotel Supply, dystrybutor wysokiej jakości asortymentu dla branży hotelarskiej, oferuje również niezbędne minibary. Urządzenia dostępne na stronie internetowej sklepu wyróżniają się małymi rozmiarami, a zatem są dobrym rozwiązaniem nie tylko do dużych apartamentów, ale także kameralnych pokoi. Wysokość do 60 cm, szerokość wynosząca niespełna 40 cm i nieduża głębokość pozwalają ustawić lodówkę w dyskretnym miejscu.

Chłodziarki dostarczane przez poznańską firmę wyróżniają się także bardzo cichą pracą. Nie generują drgań, odgłosów i szumów, ponieważ zastosowano w nich wydajny, a zarazem niemający wpływu na otoczenie system chłodzenia. Lodówki schładzane są układem termoelektrycznym, dzięki czemu w ich wnętrzu nie ma freonu, a tym samym są bezpieczne dla środowiska. Dodatkowo cechują się też wysoką energooszczędnością. Zużycie prądu w ciągu roku przy prawidłowym ustawieniu i użytkowaniu wynosi jedynie 98 kWh. Ich klasę energetyczną określono na A+, co pozwala zmniejszyć rachunki za energię.

Zaletą minibarów jest duża pojemność – dostępne w sklepie modele mają aż 28, 35 i 40 l. W ich wnętrzu pomieszczą się napoje w pojemnikach o różnej wielkości, ponieważ wysokość i rozmieszczenie półek można regulować. Oprócz półek tradycyjnych w wielu produktach znalazły się półki umieszczone na drzwiach – tam najczęściej przechowuje się przekąski, czekolady i inne słodycze.

Wszystkie egzemplarze chłodziarek mają zamontowane oświetlenie LED, również pobierające niewielkie ilości energii. Przeszklone lub pełne drzwi dobrze chronią zawartość przed utratą właściwej temperatury. Dużą wygodę stanowi możliwość regulowania poziomu chłodzenia. Jeśli napoje są zbyt zimne, wystarczy dopasować temperaturę do własnych potrzeb.

Skomentuj:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Dodano: 2021-11-10

WWW: https://sklep.qhs.one

Telefon: 601 507 287

Miejscowość: Poznań

Adres: Przyjaźni 21

Kod pocztowy: 61-689Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Źródła: https://sklep.qhs.one/pl/c/Minibary/85


Autor: Aleks Wysocki


Społeczność:ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

Węgierki

Pokaż
Card image cap

Kaskada Hotel&Restauracja

Poznań

Pokaż
Card image cap

Przeprowadzki DML Poznań

Poznań

Pokaż
© Copyright 2024 | www.akademiawzwc.pl