Silniki-Rowerowe.pl - Silniki rapid


W sklepie internetowym działającym pod adresem silniki-rowerowe.pl dostępna jest bogata oferta nowoczesnego i niezawodnego w działaniu wyposażenia popularnych rowerów elektrycznych. W asortymencie znajdują się nie tylko różnego rodzaju części zamienne, ale także baterie i ładowarki do e-bike'ów. Każdy przyszły właściciel tego typu jednośladów powinien pamiętać, że wszystkie poszczególne elementy należy odpowiednio dopasować do rodzaju posiadanego roweru, a także jego przeznaczenia, m.in. do jazdy w mieście czy może jako OFF ROAD.

Dla kogo przeznaczone są silniki RAPID?

Najpopularniejsze rowery elektryczne to modele wykorzystywane głównie do jazdy miejskiej i rekreacyjnej. W takim przypadku z całą pewnością wystarczy posiadać silnik o mocy 500-1000 W, który zapewni bezpieczną i wygodną jazdę każdego dnia. Natomiast osoby, które lubią poczuć adrenalinę i posiadają e-bike'a przeznaczonego do jazdy na trudnym terenie, powinny zapoznać się z ofertą silników RAPID, które osiągają moc nawet do 4000W! Rowery wyposażone w urządzenia o takich parametrach doskonale poradzą sobie z jazdą w każdym terenie bez względu na warunki pogodowe. 

Największe zalety silników elektrycznych Rapid

  • urządzenie nie posiada szczotek i zębatek, co pozwala na ciągłe i bezawaryjne działanie silnika,
  • cicha praca, dzięki zastosowaniu nowoczesnych łożysk,
  • możliwość osiągnięcia wysokich prędkości - nawet do 60 km/h!
  • idealne rozwiązanie dla dużych i ciężkich rowerów crossowych.

Nie każdy klient wie, że dzięki dodatkowym urządzeniom dostępnym na stronie internetowej sprzedawcy, można w pełni samodzielnie dokonać kompleksowej konwersacji tradycyjnego roweru, aby stał się nowoczesnym i w pełni funkcjonalnym rowerem elektrycznym. Tutaj cały czas trzeba jednak pamiętać o umiarze i odpowiednim dopasowaniu w szczególności mocy silnika do indywidualnych potrzeb. Miejski rower nie potrzebuje wysokiej mocy - wystarczy zamontować silnik 500W, aby osiągnąć optymalne zadowolenie z użytkowania e-bike'a. Z kolei chcąc stworzyć rower crossowy do jazdy OFF ROAD, należy skupić się na osiągach powyżej 1000W.





Skomentuj:



Brak komentarzy! Bądź pierwszy!




Dodano: 2020-12-04

WWW: https://silniki-rowerowe.pl/

Telefon: 602 37 40 60

Miejscowość: Wiry

Adres: Szreniawska 15

Kod pocztowy: 62-051




ZLOKALIZOWANE NIEDALEKO



Card image cap

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

Węgierki

Pokaż
Card image cap

Kaskada Hotel&Restauracja

Poznań

Pokaż
Card image cap

Przeprowadzki DML Poznań

Poznań

Pokaż
© Copyright 2023 | www.akademiawzwc.pl