Kartop - Kartop - Pudełka tekturowe producent


Pudła tekturowe, ze względu na niską cenę, lekkość i szereg zalet użytkowych, doskonale sprawdzają się w magazynowaniu i transporcie. Są one produkowane w rożnych rozmiarach, dzięki czemu można do nich zapakować zarówno niewielkie przedmioty, jak i całkiem spore gabaryty.

Znaną z profesjonalizmu firmą produkującą pudełka tekturowe jest Kartop. Producent istnieje na rynku już od ponad 40 lat, stale zdobywając doświadczenie i doskonaląc poziom produktów oraz świadczonych usług. Jest jednym z bardziej rozpoznawalnych producentów pudełek i opakowań tekturowych.

Produkcja kartonów opiera się na materiałach pochodzących z recyklingu, w efekcie czego otrzymywana jest odpowiedniej jakości tektura, z której wytwarzane są kartony. Firma jest w stanie wyprodukować  kartony o dowolnych gabarytach i gramaturach – począwszy od małych pudełek aż po wielkogabarytowe kartony, np. na lodówki. Jednak najbardziej popularne są opakowania standardowe, klapowe, kartony denko-wierzch i fasonowe.

Producent jest także w stanie na specjalne zamówienie wykonać opakowania z uwzględnieniem indywidualnych wymagań.  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów indywidualnych i biznesowych producent opakowań tekturowych oferuje różnorodne rozwiązania. W zależności od oczekiwań, firma może zaproponować wiele różnych rodzajów opakowań kartonowych i tekturowych, w tym m.in.:

  •     opakowania klapowe
  •     opakowania denko-wierzch
  •     opakowania fasonowe (dla pizzerii)
  •     opakowania tekturowe na wyroby cukiernicze
  •     skrzynki na owoce i warzywa

Firma dokłada wszelkich starań, aby każde opakowanie zawsze spełniały swoją rolę pod kątem wytrzymałościowym, estetycznym i użytkowym. W  bogatej ofercie produktów znajdują się kartony z szarej, naturalnej tektury oraz bielone (jedno- lub dwustronnie). Jeśli chodzi o charakterystykę tektury można wyróżnić następujące typu:

  •     tektura lita
  •     tektura falista (trójwarstwowa, pięciowarstwowa) o fali B, C, E, BC, EB.

W przypadku problemów z wyborem odpowiedniego pudełka, producent służy  klientom doradztwem  w zakresie wyboru optymalnego produktu, nakładu produkcyjnego i dostawy.

Skomentuj:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Dodano: 2019-03-21

WWW: https://producent.kartop.com.pl/

Telefon: 506 224 565

Miejscowość: Chodzież

Adres: Zwycięstwa 37

Kod pocztowy: 64-800Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Źródła: https://producent.kartop.com.pl/opakowania


Autor: Aleks Wysocki


Społeczność:ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

Węgierki

Pokaż
Card image cap

Kaskada Hotel&Restauracja

Poznań

Pokaż
Card image cap

Przeprowadzki DML Poznań

Poznań

Pokaż
© Copyright 2024 | www.akademiawzwc.pl