"Projektowanie Wnętrz" Oliwia Drobnicka - https://www.oliwiadrobnicka.pl/ | Architekt wnętrz Chorzów


Każda osoba marzy o tym, aby jej dom charakteryzował się nie tylko elegancją, ale także funkcjonalnością i aby miał własny charakter. Taki dom gotów jest stworzyć dla każdego architekt wnętrz z Chorzowa, którego można znaleźć na stronie oliwiadrobnicka.pl. Jest to osoba, która cechuje się nie tylko ogromną wiedzą i doświadczeniem, ale także umiejętnością porozumiewania się z klientami, dzięki czemu jest jej łatwiej zorientować się w ich potrzebach i oczekiwaniach.

Każda stworzona przez nią aranżacja jest wyjątkowa, dopasowana do charakteru i stylu życia mieszkańców. Charakteryzuje się także spójnością stylu i harmonią w najważniejszych elementach. Przystępując do projektowania określonego wnętrza zarówno u klientów indywidualnych, jak i biznesowych, zawsze najpierw stara się poznać wszystkie oczekiwania, rozmawiając z klientami, wsłuchując się w ich pomysły i poznając ich gusty. Przeanalizowawszy je, przyjmuje pewną koncepcję, wprowadzając także szereg własnych pomysłów i dopiero tworzy projekt.

Stara się, aby każdy jej projekt był funkcjonalny i zapewnił wszystkim mieszkańcom komfort bez konieczności rezygnacji z elegancji i estetyki. Mocną stroną pani architekt jest także odpowiedni dobór oświetlenia, które odgrywa kluczową rolę w domknięciu każdego projektu. Bez względu na to, czy klient chce stworzyć piękny wystrój małego mieszkania, czy ogromnego domu, warto skorzystać z takich usług, ponieważ szczególnie w niewielkich przestrzeniach istotne jest wykorzystanie każdego miejsca, aby było ono funkcjonalne i ergonomiczne, a wspomniana wyżej osoba znakomicie to potrafi. Stara się także dobrać wystrój wnętrza, w taki sposób, aby dopasować je również do charakteru mieszkańców, biorąc pod uwagę ich styl życia.

Podejmuje się ona nie tylko aranżacji mieszkań i domów prywatnych, ale także chętnie współpracuje z właścicielami biur, hoteli, kawiarni, salonów kosmetycznych, gabinetów odnowy biologicznej, a także sklepów. Aby ocenić umiejętności i kunszt artystyczny tej osoby, warto odwiedzić jej stronę i zapoznać się z dotychczasowymi aranżacjami wnętrz, których dokonała.

Skomentuj:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Dodano: 2020-11-24

WWW: https://www.oliwiadrobnicka.pl/

Telefon: 505 076 484

Miejscowość: Katowice

Adres: Pułaskiego 17

Kod pocztowy: 40-276Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Źródła: https://www.oliwiadrobnicka.pl/


Autor: Maja Malinowska


Społeczność:ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

LUMENMAX POLSKA Sp. z o.o.

Racibórz

Pokaż
Card image cap

Foto Kreatywni

Częstochowa

Pokaż
Card image cap

Netpaka.eu

Lubliniec

Pokaż
© Copyright 2023 | www.akademiawzwc.pl