PRO-LOG S.A. - Obsługa celna w Warszawie zapewniana przez ekspertów w branży


Importowanie produktów z zagranicy wiąże się z koniecznością dopełnienia różnego rodzaju formalności. Należy do nich zadbanie o uzyskanie odpowiednich pozwoleń, a także przepakowanie produktów w momencie, gdy ich opakowanie nie odpowiada wymogom stawianym przez prawo. Firma ProLog zajmuje się obsługą celną w Warszawie. Dotyczy ona między innymi profesjonalnego doradztwa w zakresie prawa celnego i odpraw celnych, a także przygotowania wszystkich koniecznych dokumentów. Podmiot zajmuje się reprezentowaniem swoich klientów przed urzędami, także w razie wizyty kontrolnej. Przeprowadza wysyłkę produktów akcyzowych.

Klienci mają możliwość skorzystania z opcji magazynowania na terenie Pruszkowa. Podmiot świadczy usługi z zakresu tak zwanego co-pakingu, który polega na tworzeniu zestawów produktów na podstawie wytycznych określonych przez zamawiającego. Firma bardzo często wykonuje usługi związane z tak zwanym przepakowania, a więc umieszczeniem zakupionych produktów w opakowaniach sprzedawcy. Dzięki temu stają się one gotowe do przeniesienia na półkę w sklepie. Dotyczy to w szczególności produktów objętych akcyzą, na których muszą pojawić się banderole lub etykiety. Zaletą tego usługobiorcy jest jego wieloletnia obecność na rynku oraz szeroka oferta. Poza tym korzysta on ze specjalnego oprogramowania, jakie uzyskało aprobację ze strony urzędów celnych. Obsługa celna obejmuje również przeładowywanie.

Chcąc dowiedzieć się więcej wystarczy udać się na stronę internetową przedsiębiorstwa. Jego pracownicy udzielają klientom kompleksowego doradztwa. Istnieje możliwość zapisanie się na newsletter, dzięki czemu można pozostać na bieżąco z nowościami w ofercie, a także z atrakcyjnymi promocjami.

Skomentuj:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Dodano: 2022-11-17

WWW: https://pro-log.com.pl

Telefon: 22 266 88 10

Miejscowość: Pruszków

Adres: 3 Maja 8

Kod pocztowy: 05-800Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Źródła: http://pro-log.com.pl/aktualnosci/obsluga-celna-na-czym-polega


Autor: Aleks Wysocki


Społeczność:ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

TanieMilitaria.pl

Warszawa

Pokaż
Card image cap

Przedwczesny wytrysk ranking

Warszawa

Pokaż
Card image cap

Vismeb

Marki

Pokaż
© Copyright 2024 | www.akademiawzwc.pl