PPHU "BU-MOR" - Szkolenia z zakresu bhp


Do obowiązków każdej osoby prowadzącej firmę jest zagwarantowanie bezpieczeństwa wszystkim swoim podwładnym, niezależnie od charakteru wykonywanych przez nich prac. Z tego względu przedsiębiorcy są zobowiązani do zorganizowania szkoleń BHP, w których uczestniczą nie tylko nowozatrudnieni podwładni, ale też pracownicy z nieco dłuższym stażem wymagający odświeżenia wiedzy pozyskanej w przeszłości. Szkolenia z zakresu BHP występują w formie stacjonarnej lub e-learningu.

Są one kierowane do wszystkich zatrudnionych osób, w tym również do uczniów szkół zawodowych przyuczających się do wykonywania określonej pracy czy studentów odbywających praktyki w danym zakładzie. Dzieli się je na szkolenia wstępne i okresowe. Pierwsze z nich składają się z instruktażu ogólnego, podczas którego uczestnicy zaznajamiają się z zasadami pierwszej pomocy. Równie ważne jest poznanie przyszłego stanowiska pracy oraz nabycie umiejętności związanych z obsługą maszyn.

Natomiast celem szkoleń okresowych jest aktualizowanie wiedzy wykorzystywanej podczas wykonywania pracy zawodowej. Ich częstotliwość zależy przede wszystkim od wykonywanego zawodu. Przykładowo, należy przeprowadzać je co najmniej raz w ciągu roku w przypadku osób zajmujących się czynnościami, które są uznawane za szczególnie niebezpieczne. Organizacją takich przedsięwzięć zajmują się specjaliści z BU-MOR, czyli firmy proponującej szkolenia w formie e-learningu odznaczające się wieloma zaletami.

Liczba pracowników korzystających z takich szkoleń stale rośnie. Możliwość zdalnego pozyskiwania wiedzy daje szansę zaoszczędzenia sporych ilości czasu, a ponadto przedsiębiorcy, którzy je organizują, są uznawani za nowoczesnych i idących z duchem czasu. Dzięki takiemu rozwiązaniu podwładni nie muszą dopasowywać się do terminów proponowanych przez wykładowców i mogą szkolić się w swoim domu. E-learning nie dezorganizuje też pracy w biurze i jest tańszy w porównaniu do szkoleń tradycyjnych. Ponadto bazuje na atrakcyjnych wizualnie materiałach występujących w formie przejrzystych grafik czy krótkich filmików.

Skomentuj:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Dodano: 2021-08-25

WWW: https://eszkoleniabhp.com/

Telefon: 507 022 814

Miejscowość: Oświęcim

Adres: Zagrodowa 67

Kod pocztowy: 32-600Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Źródła: https://eszkoleniabhp.com/
https://pl.wikipedia.org/wiki/Bezpiecze%C5%84stwo_i_higiena_pracy

Autor: Anna Kowalska


Społeczność:ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

Jan Byczkowski Fotografia

Zakopane

Pokaż
Card image cap

PHU AMC A.Ciszewski & K. Śmiałek Sp.j.

Mników

Pokaż
Card image cap

Monitoring & IT

Kraków

Pokaż
© Copyright 2023 | www.akademiawzwc.pl