PolSpray - PolSpray • Agregaty do piany pur


Sklep internetowy PolSpray oferuje nowoczesne i niezawodne agregaty do pianki poliuretanowej, doskonale nadające się do natrysków. W branży budowlanej nie brakuje w tej chwili wysokiej jakości materiałów izolacyjnych. Pośród nich, poliuretan umożliwia pozyskanie maksymalnie szczelnej powierzchni izolacyjnej, bez ryzyka pojawienia się mostków termicznych.

Innowacyjnie zaprojektowane agregaty

Przy użyciu innowacyjnie zaprojektowanych agregatów, pochodzących od wiodących producentów można sprawnie aplikować piankę metodą natryskową. Oferowane agregaty do pianki PUR to maszyny wysokiej klasy, od cenionego producenta Komatz. Ich najważniejsze cechy to:

  • 100% wydajność pracy
  • ponadprzeciętna wytrzymałość
  • odporność na wyjątkowo trudne warunki
  • ergonomia
  • niskie koszty eksploatacji
  • odpowiedni zapas mocy
  • dopasowanie do instalacji elektrycznej w wielu obiektach
  • możliwość dokupienia odpowiednich części i akcesoriów pomocniczych.

Funkcjonalność agregatorów zostanie doceniona na każdym placu budowy. Ponadto, wszystkie urządzenia można zakupić w atrakcyjnych cenach.

Precyzyjne natryskiwanie poliuretanu

Wykorzystując agregaty do pianki PUR można spodziewać się szybszego wykonania wszystkich obowiązków. Precyzyjne natryskiwanie poliuretanu wynika z zastosowania w urządzeniach nowoczesnej elektroniki. Parametry poszczególnych agregatów i ich rozbudowane funkcjonalności są gwarancją skutecznej pracy. Urządzenia cechuje wieloletnia eksploatacja. Klient, który przed zakupem waha się, jakie spośród urządzeń wybrać może skorzystać z porad technicznych, świadczonych przez ekspertów sklepu. Po doborze odpowiedniego modelu natryskiwanie będzie jeszcze sprawniejsze niż dotychczas. Wszystkie maszyny zaprojektowane zostały w taki sposób, by zapewniać maksymalne "wygrzanie materiału". Z każdego zestawu można wobec tego uzyskać maksymalną ilość pianki PUR. Dostępne agregaty sprawdzą się przy realizacji nawet wyjątkowo trudnych prac. Na placach budowy są to urządzenia, jakich nie może zabraknąć. Skorzystanie z oferty wskazanego sklepu okaże się najlepszym rozwiązaniem.

Skomentuj:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Dodano: 2019-12-09

WWW: https://polspray.com.pl/

Telefon: +48 81 471 49 69

Miejscowość: Lublin

Adres: aleja Warszawska 150

Kod pocztowy: 20-824Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Źródła: https://polspray.com.pl/produkt/agregat-do-piany-poliuretanowej-pur-komatz-grander-reaktor/


Autor: Karol Walczak


Społeczność:ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

Fotografia Agnieszka Zomer

Lublin

Pokaż
Card image cap

merg.pl

Gołaszyn

Pokaż
© Copyright 2024 | www.akademiawzwc.pl