Polskie Centrum Sztuk Walki RED TIGER - Kurs samoobrony Warszawa • http://www.redtiger.com.pl/


Codziennie wiele osób pada ofiarą kradzieży czy pobicia. Zazwyczaj ma to miejsce w większych miastach, w których łatwiej złodziejom wyrwać komuś plecak czy torebkę i uciec w nieznanym kierunku nie będąc zatrzymanym. Niestety, mniejsze miejscowości też narażone są na działanie różnych napastników, którzy zastraszając innych czują się bezkarni. Najbardziej narażone są niestety kobiety, które są delikatniejsze i nie mają tyle siły, aby obronić się przed atakującym je mężczyzną. Są dzięki temu łatwym celem ataków napastników. Nie tylko na ulicy kobiety spotykają się z przemocą. Zdarza się to również w czterech ścianach domu. Nie potrafią obronić siebie i często swoich dzieci. Chcąc zadbać o bezpieczeństwo swoje i swoich najbliższych warto wziąć sprawy w swoje ręce i przejść kurs samoobrony w Warszawie.

 

Realizowany jest on przez Polskie Centrum Sztuk Walki RED TIGER. Trwa 3 miesiące, a zajęcia odbywają się raz w tygodniu, dzięki czemu nie są mocnym obciążeniem w codziennych obowiązkach. Kurs kończy się certyfikatem. Najważniejszą jego zaletą jest to, że do tematu podchodzi się praktycznie. Teoria ograniczona jest do minimum, bo jedynie praktyka czyni mistrza. Kurs daje wiedzę jak zachować się w trudnej sytuacji, jak ocenić zagrożenie i jakie środki podjąć, aby zminimalizować ryzyko utraty zdrowia i życia do minimum. W kursie nie chodzi o to, aby nauczyć kobiety bicia się, ale szybkiej oceny sytuacji i natychmiastowej reakcji.

 

Kurs prowadzony jest między innymi przez mistrza samoobrony, dzięki któremu panie mogą poczuć swoją siłę, otworzyć się i uwierzyć we własne możliwości. Opanowanie emocji jest bardzo ważne w sytuacji zagrożenia zdrowia i życia. Kobieca pewność, że poradzi sobie ona w trudnych okolicznościach daje jej większe możliwości trzeźwej oceny swojego położenia i adekwatnej reakcji. Kurs samoobrony realizowany przez firmę cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Spełnia oczekiwania kobiet, które tam trafiają. Daje im poczucie bezpieczeństwa oraz wyposaża w niezbędne umiejętności, które dobrze, gdyby nie musiały być używane.

 

Skomentuj:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Dodano: 2019-12-18

WWW: http://www.redtiger.com.pl/

Telefon: 502 080 063

Miejscowość: Warszawa

Adres: Smolna 30

Kod pocztowy: 00-375Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Źródła: http://www.redtiger.com.pl/samoobrona/
https://pl.wikipedia.org/wiki/Samoobrona_(walka)

Autor: Aleks Wysocki


Społeczność:ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

TanieMilitaria.pl

Warszawa

Pokaż
Card image cap

Przedwczesny wytrysk ranking

Warszawa

Pokaż
Card image cap

Vismeb

Marki

Pokaż
© Copyright 2024 | www.akademiawzwc.pl