PM Experts Sp. z o.o. - Co trzeba zrobić, by zdobyć certyfikat PMP?


Strona internetowa pmexperts.pl to miejsce, gdzie można zapoznać się z rozbudowaną ofertą firmy szkoleniowo-doradczej. Specjalizuje się ona w zarządzaniu projektami, zapewniając swoim klientom dostęp do rozbudowanego katalogu szkoleń obejmujących wszystkie najpopularniejsze obecnie metody, a także do usług doradczych i outsourcingu w kwestiach związanych z szeroko rozumianym managementem. Wieloletnie doświadczenie, wysokie kwalifikacje oraz unikalne know-how przekładają się na możliwość indywidualnego, kompleksowego podejścia zarówno w przypadku początkujących uczestników kursów, jak i najbardziej wymagających przedstawicieli kadry kierowniczej.

Specjaliści firmy oferują między innymi wsparcie w międzynarodowych procesach certyfikacyjnych. Jedną z ich specjalności jest certyfikat PMP. Ze względu na zmiany związane z pandemią, obecnie egzamin odbywa się w formie online. Warto przy tym podkreślić, że zainteresowane osoby, nim do niego podejdą, muszą wykazać, że dysponują odpowiednim doświadczeniem i wiedzą teoretyczną - szacowaną na podstawie punktacji PDUs. Minimalne wymagania to 35 np. w ramach kursu Akademii PMP Online, prowadzonej przez właściciela wspomnianego portalu. W jego trakcie uczestnicy dowiadują się między innymi, jak zarządzać projektami z uwzględnieniem trójkąta ograniczeń tj. zakresu, budżetu oraz czasu, jak planować harmonogram czy organizować komunikację z interesariuszami oraz członkami zespołu. 

Spełnienie wymogów formalnych uprawnia do udziału w egzaminie. Należy wnieść także opłatę rejestracyjną (405-555$ w zależności od statusu członkostwa w PMI). Sam test odbywa się online na komputerze wyposażonym w kamerkę internetową (jest to wymóg związany z obecnością egzaminatora w jego trakcie).

Skomentuj:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Dodano: 2022-02-16

WWW: https://pmexperts.pl/

Telefon: 721 540 530

Miejscowość: Warszawa

Adres: Al. J. Ch. Szucha 11A

Kod pocztowy: 00-580
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

TanieMilitaria.pl

Warszawa

Pokaż
Card image cap

Przedwczesny wytrysk ranking

Warszawa

Pokaż
Card image cap

Vismeb

Marki

Pokaż
© Copyright 2023 | www.akademiawzwc.pl