PDG Produkty dla gołębi - Sedochol dla gołębi - zalety preparatu


Oferta sklepu internetowego jest skierowana do hodowców gołębi. Klienci mogą tu zaopatrzyć się w różnorodne preparaty, których podawanie przynosi wiele korzyści, wzmacnia zdrowie ptaków, poprawia ich odporność, zapobiega występowaniu wielu dolegliwości. Na stronie e-pdg.pl dostępny jest Sedochol dla gołębi. Produkt wzbogacony jest o składniki takie jak siarkowy aminokwas melatoniny, sorbitol i cholina. Dzięki niemu można zadbać o dobrą kondycję piór, przyspieszyć regenerację organizmu zwierząt.

Preparat wykazuje korzystny wpływ na pracę wątroby oraz nerek, usprawnia trawienie, zmniejsza ryzyko występowania dolegliwości jelitowych. Świetnie sprawdza się w leczeniu problemów gastrycznych. Można po niego sięgnąć także w okresie płodowym. Produkt jest bardzo wydajny, dostępny w atrakcyjnej cenie. Klienci znajdą tutaj preparaty w płynie, które mogą być dodawane do wody oraz karmy. W asortymencie znajdują się różnorodne suplementy, które działają wzmacniająco, wspomagają metabolizm białka i tłuszczy. Pomocne są elektrolity, które przywracają równowagę gospodarki wodnej organizmu. Produkty wzbogacone o mikroelementy poprawiają funkcjonowanie narządów wewnętrznych, są stosowane w okresie lęgowym.

Doskonale zaopatrzony sklep jest miejscem, gdzie nabyć można karmniki w różnych wymiarach, wkłady filcowe do misek lęgowych, kosze transportowe dla ptaków. Tego typu produkty stanowią niezbędne wyposażenie gołębników. Umożliwiają stworzenie ptakom bezpiecznej i komfortowej przestrzeni. Osoby, które nie wiedzą, jakie produkty są im potrzebne, mogą skorzystać z pomocy doświadczonych pracowników. Dzięki nim z pewnością dokonają odpowiedniego wyboru i zaopatrzą się w niezbędne akcesoria oraz suplementy. 

Skomentuj:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Dodano: 2021-12-22

WWW: https://www.e-pdg.pl

Telefon: 601463405

Miejscowość:

Adres:

Kod pocztowy: -Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Źródła: https://www.e-pdg.pl/sedochol-rohnfried-500-ml-p-139.html


Autor: Maria Szulc


Społeczność:ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

FOTOKASZCZYK

Pokaż
Card image cap

REEST - Busy do Holandii Niemiec i Belgii

Pokaż
© Copyright 2024 | www.akademiawzwc.pl