Netpaka.eu - Nowa giełda transportowa dla przewoźników - sprawdź czym się wyróżnia od konkurencji


Szukasz dodatkowych zleceń? Dysponujesz wolną przestrzenią załadunkową lub towarem, który chcesz przetransportować w wybrane miejsce? Netpaka.eu to wyjątkowy portal internetowy, w którym znajdziesz różnorodne zlecenie transportowe. Oczywiście możesz zarejestrować się jako przewoźnik i w ten prosty sposób zacząć realizować zlecenia spedycyjne na rzecz osób prywatnych lub firm.

Zlecenia spedycyjne zamieszczane w serwisie mogą być przekazywane zarówno przez osoby prywatne, jak i przez przedsiębiorstwa, które szukają tanich opcji transportu różnych grup towarowych. Internetowa giełda transportowa agreguje takie zlecenie, a zarejestrowani przewoźnicy mogą wybierać spośród nich te, które pasują do profilu prowadzonej przez nich działalności. Rejestracja w systemie nie zajmuje wiele czasu, a zapewnia możliwość korzystania z setek różnorodnych zleceń przewozowych. Dla zwiększenia przejrzystości systemu zlecenia są kategoryzowane. W ten prosty sposób każdy przewoźnik ma łatwy dostęp do interesującej go kategorii zleceń. Przykładowe grupy towarów zlecanych do przewozu przez podmioty korzystające z pośrednictwa serwisu to: palety, samochody, pojazdy rolnicze, towary standardowe, zwierzęta, materiały sypkie, paczki, ładunki delikatne, produkty rolne i spożywcze, ładunki wielkogabarytowe i wiele innych. Dzięki kategoryzacji dotarcie do zleceń, które interesują konkretnego przewoźnika, zajmuje zaledwie kilka chwil. Co warte podkreślenia, serwis jest darmowy, a zatem korzystające z niego osoby mogą liczyć na bezpłatny dostęp do listy ofert. Wystarczy zarejestrować się w systemie jako osoba zlecająca przewóz lub jako podmiot dysponujący wolną przestrzenią załadunkową – pojazdem przystosowanym do przewozu określonej kategorii ładunków.

W odróżnieniu od innych, podobnych platform internetowych, w serwisie znajdziesz stale aktualizowaną, niezwykle rozbudowaną listę zleceń. Poza tym jest to serwis bezpłatny, za którego użytkowanie nie ponosisz dodatkowych opłat. Wystarczy zarejestrować się w systemie jako osoba fizyczna lub firma z wolnym towarem, lub jako podmiot dysponujący wolną przestrzenią załadunkową.

Skomentuj:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Dodano: 2019-06-12

WWW: https://netpaka.eu/

Telefon:

Miejscowość: Lubliniec

Adres: Powstańców Śląskich 54

Kod pocztowy: 42-700Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Źródła: https://netpaka.eu/


Autor: Aleks Wysocki


Społeczność:ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

LUMENMAX POLSKA Sp. z o.o.

Racibórz

Pokaż
Card image cap

Foto Kreatywni

Częstochowa

Pokaż
Card image cap

Open Mind Team

Ustroń

Pokaż
© Copyright 2024 | www.akademiawzwc.pl