P.A. Detailing Wojciech Budak - Korekta lakieru katowice - https://www.projectautodetailing.pl/


W Polsce istnieje obecnie coraz więcej firm, które zajmują się sprowadzaniem używanych pojazdów z zagranicy, odnawianiem ich (o ile tego wymagają) oraz sprzedażą na polskim rynku. To chętnie wybierana opcja przez osoby, które chcą znaleźć auto z niskim przebiegiem, w dobrej cenie, gotowe do użytkowania. Sprzedawcy zazwyczaj dokładają wszelkich starań, by sprowadzony samochód dobrze prezentował się zarówno pod kątem wizualnym, jak i technicznym. 

Zakupiony za granicą i przetransportowany do Polski pojazd wymaga zazwyczaj odpowiedniego czyszczenia. Najczęściej konieczne jest wypranie tapicerki oraz korekta lakieru. W Katowicach czynności pozwalające pozbyć się niechcianych zabrudzeń oraz rys z karoserii przeprowadzają pracownicy firmy Project Auto Detailing - Akredytowane Studio Aplikacji Powłok Ceramicznych. To rzetelnie podchodzący do swojej pracy realizator, dysponujący odpowiednim sprzętem, który delikatnie, a jednocześnie skutecznie usunie wszelkie nieestetyczne plamki i zanieczyszczenia.

Serwis zaprasza przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą jako podmioty zajmujące sprowadzaniem pojazdów z zagranicy do nawiązania współpracy długoterminowej. Oprócz korekty lakieru pracownicy mogą zadbać także o jego polerowanie, dzięki czemu samochód będzie pięknie się prezentował i z pewnością zainteresuje potencjalnego kupującego. 

Poleca się skorzystanie z powyższej oferty, gdyż jest ona atrakcyjna także pod kątem logistyki. Serwis znajduje się na dobrze skomunikowanej trasie, niedaleko granicy czeskiej, słowackiej i na bezpośrednim dojeździe do przejścia granicznego z Niemcami. Jeżeli przywieziony pojazd jest poza tym sprawny i nie wymaga interwencji mechanika, można zostawić go w punkcie, gdzie przeprowadzona zostanie korekta lakieru, jadąc prosto z trasy.

Usługi świadczone przez wspomnianego realizatora z pewnością okażą się atrakcyjną opcją dla klientów prywatnych, którzy chcieliby odpowiednio zadbać o stan swojego auta. Pracownicy serwisu podejmują się pracy nad lakierem każdego rodzaju, bez względu na rocznik samochodu.

Skomentuj:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Dodano: 2021-07-23

WWW: https://www.projectautodetailing.pl/

Telefon:

Miejscowość: Jaworzno

Adres: Władysława Broniewskiego 7

Kod pocztowy: 43-600Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Źródła: https://www.projectautodetailing.pl/korekta-lakieru


Autor: Laura Andrzejewska


Społeczność:ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

LUMENMAX POLSKA Sp. z o.o.

Racibórz

Pokaż
Card image cap

Foto Kreatywni

Częstochowa

Pokaż
Card image cap

Netpaka.eu

Lubliniec

Pokaż
© Copyright 2023 | www.akademiawzwc.pl