Opomarket.pl - Opony wielosezonowe 17 cali - jaki dostawca online?


Zakupy online to dziś powszechna forma nabywania potrzebnego zaopatrzenia. W sieci można znaleźć niemal wszystko, od spożywki po sprzęt RTV i AGD. Łatwo też zamówić opony. Dystrybutorem tego rodzaju asortymentu jest firma BOMA Bogdan Nowak, prowadząca sklep internetowy. Jej kadra realizuje dyspozycje zarówno od osób prywatnych, jak i przedstawicieli biznesowych, poszukujących wysokojakościowego, niedrogiego ogumienia do różnych typów pojazdów. 

Korzystając z przygotowanej oferty, klient może zakupić komplet lub pojedyncze sztuki, w zależności od zapotrzebowania. W sprzedaży dostępne są opony zimowe i letnie o różnym rozstawie bieżnika oraz indywidualnych parametrach. Dostawca zadbał, by każdy produkt został odpowiednio opisany, nie ma więc problemu z doborem poszczególnych egzemplarzy. W razie jakichkolwiek wątpliwości na pytania kupujących odpowiadają pracownicy odpowiedzialni za obsługę zleceń.

Kadra sklepu zaprasza do zapoznania się z listą obejmującą modele do samochodów dostawczych. W serwisie można znaleźć między innymi opony wielosezonowe (17 cali lub większe) wraz z przydatnymi na wzniesieniach i mocno oblodzonych drogach łańcuchami, świetnie sprawdzającymi się w okresie jesienno-zimowym. Cały asortyment jest fabrycznie nowy, beż żadnych śladów użytkowania, które mogłyby wpływać na jakość i bezpieczeństwo jazdy. 

Dostawca zachęca, by pamiętać o regularnej wymianie opon, zwłaszcza jeśli są one mocno eksploatowane i wykorzystywane na co dzień w różnych warunkach pogodowych. W takim przypadku zużycie bieżnika następuje bardzo szybko, co może doprowadzić do poważnych problemów, takich jak chociażby dłuższa droga hamowania czy mniejsza przyczepność. Przekłada się to od razu na dalsze zagrożenia, jak ryzyko potrącenia pieszego, stłuczki czy inne wypadki komunikacyjne. Koszt nabycia i wymiany opon nie jest wygórowany, jeśli weźmie się pod uwagę to, jak wielu obrażeń (własnych, pasażerów) i dalszych opłat naprawczych można uniknąć, jeśli kupi się dobrej jakości ogumienie. 

Skomentuj:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Dodano: 2022-11-04

WWW: https://opomarket.pl

Telefon: 322049800

Miejscowość: Katowice

Adres: Krakowska 162

Kod pocztowy: 40-393Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Źródła: https://opomarket.pl/k309,17-cali.html


Autor: Laura Andrzejewska


Społeczność:ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

LUMENMAX POLSKA Sp. z o.o.

Racibórz

Pokaż
Card image cap

Foto Kreatywni

Częstochowa

Pokaż
Card image cap

Netpaka.eu

Lubliniec

Pokaż
© Copyright 2023 | www.akademiawzwc.pl