NFK J. KOPA Sp. J - Gdzie można nabyć półki siatkowe do regałów paletowych?


Projektowanie przestrzeni magazynowych nie należy do łatwych i dlatego warto powierzyć to zadanie specjalistom. Niezależnie od tego, czy chodzi o magazyn w przedsiębiorstwie produkcyjnym, czy też w firmie zajmującej się logistyką, powinien on być wyposażony w odpowiednie regały i środki transportu wewnętrznego, które zdecydowanie usprawniają funkcjonowanie.

Na rynku można znaleźć firmę od wielu lat zajmującą się nie tylko projektowaniem, ale także wyposażaniem przestrzeni magazynowych. Dysponuje ona mającym bogate doświadczenie i odpowiednie kompetencje zespołem, któremu można bez obaw powierzyć to zadanie. Osoby zainteresowane usługą znajdą to przedsiębiorstwo na stronie nfk.com.pl. W jego ofercie można znaleźć mnóstwo produktów gwarantujących wieloletnie użytkowanie. Słynie ono także z tego, że do każdego klienta podchodzi indywidualnie, starając się dopasować przestrzenie magazynowe do oczekiwań i do specyfiki działalności firmy.

Dzięki wieloletniej obecności na rynku doskonale zna potrzeby i może zaoferować wszystko, co niezbędne do prawidłowego funkcjonowania każdego magazynu. Asortyment firmy obejmuje m.in. rozmaite regały magazynowe, pochodzące od cenionego producenta. W sprzedaży ma regały marki Dexion, cechujące się tym, że można je z łatwością zintegrować z wieloma akcesoriami.

W ofercie są m.in. półki siatkowe i kratownice, które montuje się na istniejących już regałach paletowych. Produkty te mają dwa zadania:

  • dodatkowe podparcie, szczególnie w przypadku uszkodzonych palet lub o niestandardowych wymiarach,
  • swobodny przepływ powietrza i możliwość wentylacji towaru.

Są one doskonałym zamiennikiem pełnych paneli stalowych i półek z desek. Asortyment obejmuje wiele potrzebnych akcesoriów.

Skomentuj:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Dodano: 2022-08-19

WWW: https://www.nfk.com.pl

Telefon: 42 712 56 10

Miejscowość: Aleksandrów Łódzki

Adres: Kościelna 7

Kod pocztowy: 95-070Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Źródła: https://www.nfk.com.pl/regaly-magazynowe/akcesoria


Autor: Maria Szulc


Społeczność:ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

SANKRA

Łódź

Pokaż
Card image cap

AUTOMARZEŃ24 SP Z O O

Konstantynów Łódzki

Pokaż
Card image cap

EL-PUK Sp. z o. o.

Konstantynów Łódzki

Pokaż
© Copyright 2024 | www.akademiawzwc.pl