NAWITEL Sp. z o.o. sp. k. - Przeciski | NAWITEL Sp. z o.o. sp. k.


Eksplorowanie nowych terenów i dostosowanie ich do potrzeb przyszłych mieszkańców wymaga od dewelopera konieczności poprowadzenia odpowiednich przyłączy. W wielu przypadkach jest to problematyczne, gdyż niezbędny jest wtedy przekop przez trasy często uczęszczane, w tym nawet drogi szybkiego ruchu, co jest niewykonalne z uwagi na niemożność przeprowadzenia takiej operacji. 

Deweloperzy obecnie mogą skorzystać z opcji przewiertu podziemnego. Przeciski poprowadzone na określonej głębokości w gruncie stanowią doskonałą i o wiele mniej kłopotliwą alternatywę dla przekopu wykonanego za pomocą koparki. Nie naruszają także warstwy naziemnej, nie ma więc potrzeby martwić się, że dojdzie do jej zniszczenia lub też będzie konieczne jej zamknięcie z uwagi na toczące się prace. Wykonanie przecisku jest także o wiele szybsze. Nie licząc analizy gruntu, która jest niezbędna podczas opracowywania trasy przewiertu i może potrwać dłuższy czas, sama operacja przeciągnięcia rur pod ziemią zajmuje kilkadziesiąt godzin, w zależności od ich długości. 

Warto też podkreślić, że korzystając z opcji koparki, trzeba liczyć się z koniecznością jej wynajmu oraz opłacenia usług osoby, która będzie ów sprzęt obsługiwać. Często wymagane jest także zapewnienie wsparcia pracowników fizycznych, których zadaniem jest praca w miejscach, gdzie koparka nie może sięgnąć. Podnosi to koszty całej inwestycji i wymaga koordynacji wszystkich powyższych elementów, co także nie jest proste. 

W przypadku wyboru przewiertu realizowanego przez doświadczonego wykonawcę (swoje usługi w tym zakresie poleca firma NAWITEL Sp. z o. o. sp. k.) klient nie musi martwić się o przebieg całej usługi. O całość, czyli o odpowiedni sprzęt, badania pomiarowe poprzedzające prace w terenie, o analizę gleby oraz kadrę pracowniczą dba sam realizator. Aby zapewnić kompleksową i świadczoną w profesjonalny sposób usługę, pracownicy każdorazowo przedstawiają klientowi jej przebieg oraz informują go o wszelkich zmianach. Są w stanie zaproponować alternatywną trasę przewiertu w sytuacji, gdy poprowadzenie przecisku na dotychczas planowanej głębokości może doprowadzić do naruszenia gruntu lub generuje możliwość natrafienia po drodze na ciągi wodne. W porównaniu do koparki, gdzie za dodatkowe badania gruntu również zazwyczaj trzeba wcześniej dopłacić, jest to usługa kompletna.

Skomentuj:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Dodano: 2021-10-13

WWW: http://www.nawitel.pl/pl

Telefon: 713337596

Miejscowość: Kobierzyce

Adres: Atramentowa 10

Kod pocztowy: 55-040Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Źródła: http://www.nawitel.pl/pl


Autor: Anna Kowalska


Społeczność:ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

Penilarge - Grupa Intymnosc.pl

Warszawa

Pokaż
Card image cap

SuperAutoMarket

Wrocław

Pokaż
Card image cap

BMS RENT CAR ZGORZELEC

Łagów k/Zgorzelca

Pokaż
© Copyright 2023 | www.akademiawzwc.pl