nawadnianiezbikowski.pl - Zraszacz Rain Bird 5004 - alternatywa dla konewek i ogrodowych węży


Wielu mieszkańców domów oraz właścicieli działek letniskowych chciałoby cieszyć się piękną zielenią. Podstawą jest regularne podlewanie roślin, które bywa czasochłonne w przypadku sporych powierzchni. Rozwiązaniem tego problemu są nowoczesne systemy nawadniania znajdujące zastosowanie na każdej posesji. Odznaczają się one nieskomplikowaną obsługą, sprawnym montażem i niezawodnością. Są rekomendowane osobom oszczędnym, ponieważ zużywają optymalne ilości wody, co zmniejsza ryzyko przesuszania lub zalewania roślin. Firmą specjalizującą się w sprzedaży tego typu systemów jest Nawadnianie Żbikowski. Przedsiębiorstwo to kieruje ofertę do najbardziej wymagających klientów, którzy nie mają chęci na regularne podlewanie wszystkich drzew, krzewów czy trawników.

W ofercie udostępniono zraszacz Rain Bird 5004, który ułatwia dbanie o roślinność w sezonie wiosennym i letnim. Odnajduje się wszędzie tam, gdzie rośliny nie mają odpowiednich warunków do obfitego plonowania lub rozwoju. Przynosi o wiele lepsze rezultaty w porównaniu do konewek oraz zwykłych węży, których użytkowanie bywa uciążliwe. Zraszacze pochodzące od zaufanych producentów zapewniają właściwy poziom nawodnienia działki bez ryzyka wysokich rachunków. Dzięki nim ogrody podlewają się same w określonych porach.

Nabywcy wybierają między innymi spośród zraszaczy pulsacyjnych o różnych wielkościach, które sprawdzają się podczas podlewania rabat, małych krzewów oraz trawników. Osobom, którym zależy na dużym zasięgu, polecane są modele pulsacyjne, spotykane nie tylko na prywatnych posesjach, ale i na polach golfowych. Ich zaletą jest niewrażliwość na silne podmuchy wiatru. Wyrzucają one silne strumienie, dlatego sprawdzają się niezależnie od warunków atmosferycznych.

Skomentuj:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Dodano: 2022-01-03

WWW: https://nawadnianiezbikowski.pl/

Telefon: 731-210-490

Miejscowość: Szczecin

Adres: Batalionów Chłopskich 28

Kod pocztowy: 70-764Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Źródła: https://nawadnianiezbikowski.pl/s,99,zraszacz_rainbird_5004pc.html


Autor: Laura Andrzejewska


Społeczność:ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

Penilarge - Grupa Intymnosc.pl

Warszawa

Pokaż
Card image cap

SuperAutoMarket

Wrocław

Pokaż
Card image cap

FunFutbol

Olsztyn

Pokaż
© Copyright 2023 | www.akademiawzwc.pl