MyHappyOcean - Opakowania Ekologiczne - Torebki fałdowe z PLA – czy warto kupić?


Właściciele obiektów gastronomicznych, firm cateringowych, którzy chcą pakować jedzenie w przyjazne środowisku opakowania, mają wiele możliwości. Wśród nich znajdują się torebki fałdowe. Co warto wiedzieć na ich temat?

Tego typu wyroby stanowią jedną z najlepszych alternatyw dla klasycznych woreczków wykonanych z folii. Sprawdzają się świetnie zwłaszcza jako torby na chleb, różne wypieki czy kanapki. Często też są stosowane do pakowania burgerów oraz hot-dogów. Warto zaznaczyć, że producenci tworzą torebki z różnych materiałów, więc każdy przedsiębiorca, niezależnie od wymagań, znajdzie odpowiedni produkt. Chętnie wybieranym surowcem jest roślinne PLA.

Bioplastik jest tworzony z kukurydzy lub buraka cukrowego. Warto wiedzieć, że przy produkcji zużywa się o wiele mniej paliw kopalnych niż w przypadku PET czy PP. Głównymi zaletami materiału jest jego wytrzymałość na zgniatanie. Poza tym ma dobrą odporność na temperaturę i wilgoć. Z pewnością ważną informacją dla wielu osób będzie fakt, że na powierzchni wyrobów z PLA można nadrukować różnego rodzaju grafiki, napisy czy logo biznesu, więc mogą stanowić dodatkową formę reklamy.

Różnego typu, ekologiczne opakowania jednorazowe można nabyć na stronie internetowej myhappyocean.pl. Firma działa w branży od lat i cieszy się dobrą opinią oraz zaufaniem konsumentów. Asortyment obejmuje wyłącznie artykuły certyfikowane, które mogą mieć styczność z żywnością. Klienci mogą zamówić tacki na hot-dogi, torebki papierowe i fałdowe PLA na kanapki, pieczywo, ciastka w wersji z oknem lub bez oraz wiele innych artykułów. Co więcej, podmiot może wykonać nadruk na wybranych produktach. W celu poznana szczegółów należy skontaktować się z pracownikami firmy.

Skomentuj:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Dodano: 2023-02-10

WWW: https://myhappyocean.pl/

Telefon: + 48 509 295 620

Miejscowość: Warszawa

Adres: Zapłocie 256

Kod pocztowy: 02-970
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

TanieMilitaria.pl

Warszawa

Pokaż
Card image cap

Przedwczesny wytrysk ranking

Warszawa

Pokaż
Card image cap

Vismeb

Marki

Pokaż
© Copyright 2024 | www.akademiawzwc.pl