Multichem Sp. z o.o. - Czy Multichem Sp. z o. o. to wart polecenia producent lakierów samochodowych?


Obecnie branża motoryzacyjna równie dużą uwagę, jak na sprawność, bezawaryjność oraz bezpieczeństwo pojazdów, zwraca na ich wygląd. Atrakcyjny wizualnie model lepiej się sprzedaje, a dzięki możliwości personalizacji poprzez dobór odpowiedniego wybarwienia lakieru może stać się wartościowym nabytkiem dla osób o różnych upodobaniach kolorystycznych. Na auto w wybranym odcieniu często decydują się panie. Dla panów oprócz właściwej prezencji równie istotne jest, lakier na samochodzie był wytrzymały, zwłaszcza aby wykazywał odporność na czynniki zewnętrzne oraz różnego rodzaju mikrouszkodzenia powstałe podczas użytkowania.

Wiele osób decyduje się na przemalowanie posiadanego środka transportu. Wiąże się to często z koniecznością ujednolicenia koloru (na przykład w sytuacji, gdy karoseria została uszkodzona w trakcie stłuczki lub też zaistniała konieczność jej wymiany z uwagi na pojawiającą się na jej powierzchni rdzę) lub też z osobistymi preferencjami. Koszt pokrycia samochodu nową warstwą lakieru może obciążyć domowy budżet, dlatego zaleca się, by do przeprowadzenia renowacji użyć wysokojakościowych produktów, aby uzyskany efekt był nie tylko satysfakcjonujący, ale też trwały. 

Dziś wiele polskich zakładów lakierniczych zaopatruje się, korzystając z oferty znanego na rynku producenta lakierów samochodowych, marki Multichem. Właściciele punktów zajmujących się renowacją powłoki samochodów mogą zapoznać się z dostępnymi produktami, wchodząc na stronę internetową multichem.pl. Kadra firmy zapewnia pomoc w wielu aspektach. Chętnie doradza w zakresie doboru lakierów w taki sposób, by spełniały one oczekiwania przyszłych użytkowników. Dodatkowo proponuje też wsparcie technologiczne. Pod podanym linkiem przedstawiono prezentacje funkcjonalnych narzędzi przydatnych w każdym zakładzie lakierniczym, pozwalających na efektywne zmieszanie kolorów i uzyskanie pasującego odcienia w bardzo krótkim czasie. Użycie wspomnianych maszyn oraz proponowanych technologii umożliwia przygotowanie próbki o bardzo małej gramaturze, co zapobiega stratom materiałowym. Taką opcję docenią z pewnością lakiernicy, do których zgłaszają się osoby z prośbą o uzupełnienie powłoki zewnętrznej samochodu na niewielkiej powierzchni lub też do których trafiają pojedyncze części do koloryzacji na specjalne zamówienie. 

Skomentuj:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Dodano: 2022-10-11

WWW: https://www.multichem.pl/

Telefon: 61 893 37 31

Miejscowość: Luboń

Adres: Przemysłowa 2

Kod pocztowy: 62-030Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Źródła: https://www.multichem.pl/


Autor: Karol Walczak


Społeczność:ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

Węgierki

Pokaż
Card image cap

Kaskada Hotel&Restauracja

Poznań

Pokaż
Card image cap

Przeprowadzki DML Poznań

Poznań

Pokaż
© Copyright 2023 | www.akademiawzwc.pl