Monitoring & IT - Kamera cctv


Popularna krakowska marka działająca pod nazwą Monitoring & IT oferuje kompleksowe usługi instalacyjne wraz ze sprzedażą online nowoczesnych urządzeń pochodzących od renomowanych producentów. Firma nie tylko zajmuje się samym montażem, ale również doradza w zakresie wyboru poszczególnych elementów systemu zabezpieczenia prywatnych lub firmowych obiektów. Koszty związane z monitoringiem są ustalane indywidualnie, ponieważ zależą od wielu czynników, takich jak m.in. rodzaj i liczba urządzeń oraz wielkość chronionego terenu. 

Jaka kamera CCTV sprawdzi się na prywatnej posesji?

W ofercie sklepu można znaleźć wiele różnego rodzaju kamer, które różnią się nie tylko wyglądem i wielkością, ale przede wszystkim funkcjonalnością oraz przeznaczeniem, a także jakością zapisywanego obrazu. Najważniejsze, aby odpowiednio dopasować kamerę do rodzaju i powierzchni monitorowanego pomieszczenia lub terenu. Na rynku dostępne są specjalne urządzenia przeznaczone do montażu wewnątrz oraz na zewnątrz budynków (są bardziej odporne na niesprzyjające warunki atmosferyczne). Warto pomyśleć o dodatkowym systemie alarmowym, który bardzo często po włączeniu, skutecznie odstrasza nieupoważnione osoby przebywające na prywatnym czy firmowym terenie.

Szeroki asortyment urządzeń zabezpieczających obiekt

Osoby, które planują w pełni samodzielnie zamontować cały system monitoringu, mogą skorzystać z oferty sprzedażowej, dostępnej na stronie znanej marki. Właściciel małopolskiej firmy zadbał o różnorodność urządzeń, pod względem przeznaczenia oraz zakresu cen. Klienci mogą na stronie online znaleźć, m.in.:

  • różnego rodzaju kamery (analogowe, IP i specjalistyczne),
  • specjalne zestawy do monitoringu,
  • systemy alarmowe (czujniki, mini alarmy),
  • domofony, wideodomofy IP i cyfrowe, urządzenia z kamerką,
  • sprzęt IT,
  • akcesoria oraz części do telewizji satelitarnej oraz naziemnej,
  • elementy i urządzenia elektroniczne.

Na stronie internetowej udostępniono także wiele gotowych instrukcji i poradników dotyczących doboru urządzeń i ich poprawnego montażu. 

Skomentuj:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Dodano: 2020-12-10

WWW: https://monitoring-system.pl/

Telefon: 883287742

Miejscowość: Kraków

Adres: Tetmajera 19

Kod pocztowy: 31-352Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Źródła: https://monitoring-system.pl/254-monitoring-ip


Autor: Oskar Chmielewski


Społeczność:ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

Jan Byczkowski Fotografia

Zakopane

Pokaż
Card image cap

PHU AMC A.Ciszewski & K. Śmiałek Sp.j.

Mników

Pokaż
Card image cap

PPHU "BU-MOR"

Oświęcim

Pokaż
© Copyright 2024 | www.akademiawzwc.pl