Moderno Mundo Sp.z o.o. - Opakowania foliowe producent


To, w czym umieszcza się produkt, odgrywa bardzo ważną rolę w procesie budowania wizerunku marki, a także może działać perswazyjnie i zachęcać potencjalnego klienta do zakupu właśnie tego, a nie innego towaru. Dlatego warto dbać o to, by nie tylko wytwarzać artykuły najwyższej jakości, funkcjonalne i wytrzymałe, ale także o to, by pięknie się one prezentowały na sklepowych półkach. Z tego powodu powinno postawić się na współpracę z doświadczonymi fachowcami, którzy zarówno zaprojektują estetyczny wzór, jak i później będą w stanie go zrealizować. Tak działa firma Moderno Mundo Sp.z o.o. 

Jest to uznany producent opakowań foliowych, który proponuje kompleksową obsługę zlecenia. Kontrahenci, którzy nie mają swojego pomysłu dotyczącego wyglądu, kształtu czy grafiki, mogą zamówić ich opracowanie. Specjaliści przygotują swoją koncepcję z uwzględnieniem wskazówek klienta. Są to doświadczeni fachowcy, którzy doskonale znają prawidła rządzące marketingiem i promocją produktową. Zaproponują oni taki wygląd opakowania, by odpowiadał on gustom i oczekiwaniom modelowej grupy docelowej. 

Przede wszystkim jednak ekipa gwarantuje uzyskanie profesjonalnego efektu. Jest to możliwe dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz dysponowaniu nowoczesnym parkiem maszynowym. Dzięki najlepszym maszynom nanoszony druk jest wyrazisty, ma wysoką rozdzielczość i intensywność kolorystyczną. 

Oferta jest szeroka. Klienci mogą wybierać między kilkoma różnymi rodzajami foliowych produktów. Dostępne są tzw. worki, doypacki, stabilo z bocznymi fałdami. Na wszystkich można nanieść dowolną grafikę i napisy. Jest to wykonywane z zastosowaniem techniki fleksograficznej, w której wykorzystuje się szybkoschnące farby elastyczne. Dzięki temu możliwy jest druku wypukły idealnie sprawdzający się szczególnie w przypadku artykułów spożywczych. Olbrzymią jego zaletą jest wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne oraz odporność na działanie takich czynników jak wilgoć czy niskie lub wysokie temperatury. Z uznaniem klientów spotykają się niskie ceny oraz szybka realizacja złożonych zamówień. 

Skomentuj:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Dodano: 2020-08-30

WWW: https://modernomundo.pl/

Telefon: 61 306-77-77

Miejscowość: Gądki

Adres: Firmowa 10

Kod pocztowy: 62-023Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Źródła: https://modernomundo.pl/o-firmie/


Autor: Laura Andrzejewska


Społeczność:ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

Węgierki

Pokaż
Card image cap

Kaskada Hotel&Restauracja

Poznań

Pokaż
Card image cap

Przeprowadzki DML Poznań

Poznań

Pokaż
© Copyright 2023 | www.akademiawzwc.pl