MobileKey Maciej Janicki - Czy dorabianie kluczyków samochodowych jest skomplikowane?


W chwili, gdy klucz samochodowy zgubi się lub ulegnie uszkodzeniu, kierowca może myśleć, iż nie ma innego wyjścia, jak tylko udać się do autoryzowanego serwisu i liczyć się z dużymi kosztami uzyskania duplikatu, o ile nie ma kluczyka zapasowego w domu. Natomiast, nie jest to jedyne rozwiązanie i można taniej zadbać o to, aby odzyskać ten tak istotny przedmiot, bez którego poruszanie się autem nie jest możliwe. Otóż warto skierować się do firmy MobileKEY, oferującej dorabianie kluczyków samochodowych w atrakcyjnej cenie. Przede wszystkim zaś usługa ta jest polecana nie tylko z uwagi na koszty, ale na precyzję wykonania oraz szybkość, a więc niedługi czas oczekiwania na kolejny egzemplarz kluczy, określany fachowo jako wtórnik. 

Eksperci, którzy zajmują się dorobieniem klucza mają duże doświadczenie nie tylko w pracach ślusarskich, ale też w pracy z elektroniką samochodową. W związku z tym dorobienie kluczyka z immobilizerem nie sprawia im trudności. Z uwagi na to, że do pracy wykorzystują nowoczesny sprzęt, odtworzenie przedmiotu nie zajmie dużo czasu oraz odbywać będzie się z zachowaniem wysokich standardów. Każda część będzie szczegółowo odtworzona, pod kątem modelu samochodu oraz rozwiązań w nim zastosowanych. Jest to możliwe właśnie z uwagi na wdrożenie najnowszych technologii pracy i dysponowanie wielofunkcyjnymi urządzeniami.  

Dzięki temu, że specjaliści zajmują się również kodowaniem, otrzymana, nowa wersja kluczyka będzie miała zabezpieczenie antywłamaniowe. Tym samym, rzeczywiście nie trzeba przejmować się już później o bezpieczeństwo swojego pojazdu. Klienci, którzy korzystają z usług w profesjonalnym warsztacie, wiedzą, że pod względem technicznym wszystko będzie zrobione poprawnie. Najważniejsze zaś jest to, iż dzięki wiedzy fachowców mogą zaoszczędzić, ponieważ nie muszą kierować się do autoryzowanego serwisu, gdzie koszty dorobienia nowego klucza są faktycznie o wiele wyższe. Dlatego firma cieszy się dużą popularnością wśród kierowców z województwa dolnośląskiego. 

Skomentuj:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Dodano: 2023-02-22

WWW: https://mobilekeys.pl/

Telefon: 661122300

Miejscowość: Wrocław

Adres: Żubrza 10

Kod pocztowy: 54-229Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Źródła: https://mobilekeys.pl/dorabianie-i-kodowanie-kluczy-u-klienta/


Autor: Maja Malinowska


Społeczność:ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

Penilarge - Grupa Intymnosc.pl

Warszawa

Pokaż
Card image cap

SuperAutoMarket

Wrocław

Pokaż
Card image cap

BMS RENT CAR ZGORZELEC

Łagów k/Zgorzelca

Pokaż
© Copyright 2024 | www.akademiawzwc.pl