Mediwa Clinic - Usuwanie przebarwień w Poznaniu - gdzie się udać?


Przebarwienia pojawiają się na różnych głębokościach skóry, a ich rozpoznawaniem zajmują się dermatolodzy. Sugerują oni najlepsze metody leczenia, których celem jest złagodzenie ich widoczności. Jedną z opcji, dzięki której pacjenci mogą cieszyć się gładką skórą, jest laserowe usuwanie przebarwień, za pomocą nowoczesnych urządzeń. Taką możliwość daje klinika udostępniająca ofertę na stronie problemskora.pl. Jest to placówka współpracująca z mieszkańcami Poznania. Usuwanie przebarwień, jakiego podejmują się zatrudnieni specjaliści, znajduje zastosowanie wśród klientów w różnym wieku, przykładowo takich, którzy w przeszłości borykali się z trądzikiem.

Proponowane usługi polegają na rozbijaniu na niewielkie cząsteczki melaniny pojawiającej się w miejscu przebarwienia. Lasery wykorzystywane przez specjalistów stanowią nowoczesny i bezpieczny sposób usuwania zmian pigmentacyjnych, odpowiadających za przebarwienia. Na zabiegi zapisują się często osoby niezadowolone ze złuszczania chemicznego, krioterapii czy peelingów dostępnych w drogeriach. Zabiegi wiążą się z niewielkim dyskomfortem i nie wymagają wcześniejszego przygotowania.

Na przebarwienia są narażone szczególnie kobiety w ciąży, po menopauzie oraz mające problemy hormonalne, jak i osoby z zaburzeniami endokrynologicznymi, nieprawidłowo funkcjonującą wątrobą oraz przebywające często na silnym słońcu, bez kremu z filtrem. Lasery używane w klinikach pomagają pozbyć się piegów, hiperpigmentacji, przebarwień będących efektem brania niektórych leków oraz tak zwanych plam soczewicowych, pojawiających się zwłaszcza u seniorów.

Podczas zabiegu specjaliści kierują wiązkę światła na wybrany obszar skóry. Pierwsze spotkanie przyjmuje formę krótkiego wywiadu przeprowadzanego z pacjentem, którego celem jest wykrycie ewentualnych przeciwwskazań. Zalicza się do nich między innymi:

  • nowotwory skóry,
  • opryszczkę,
  • infekcje bakteryjne,
  • okres karmienia piersią,
  • ciążę,
  • stosowanie peelingów chemicznych,
  • cukrzycę,
  • wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym w niedalekiej przeszłości.




Skomentuj:



Brak komentarzy! Bądź pierwszy!




Dodano: 2022-10-11

WWW: https://problemskora.pl

Telefon: (+48) 510-084-711

Miejscowość: Poznań

Adres: Ułańska 19

Kod pocztowy: 60-748



Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Źródła: https://problemskora.pl/likwidacja-przebarwien-poznan/


Autor: Jagoda Krupa


Społeczność:



ZLOKALIZOWANE NIEDALEKO



Card image cap

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

Węgierki

Pokaż
Card image cap

Kaskada Hotel&Restauracja

Poznań

Pokaż
Card image cap

Przeprowadzki DML Poznań

Poznań

Pokaż
© Copyright 2023 | www.akademiawzwc.pl