Meble-Bocian - Nowoczesne biurko - gdzie je dostać?


Biurka to funkcjonalne meble, przydatne podczas nauki lub pracy. Przyjmują one rozmaite formy i występują w wielu rozmiarach, co ułatwia znalezienie modelu dopasowanego do swoich potrzeb. Za najpraktyczniejsze uznaje się biurka wyposażone w pojemne szuflady, umożliwiające zachowanie porządku w pomieszczeniu. Można w nich przechowywać teczki z dokumentami, pomoce naukowe, artykuły piśmiennicze i nie tylko. Niektóre mają duże blaty, powstałe z myślą o pracy przed komputerem. Te i wiele innych elementów wyposażenia wnętrz znajduje się na stronie furnigo.pl. Sklep, który ją prowadzi, proponuje nowoczesne biurka w korzystnych cenach, które sprawdzają się w dziecięcych pokojach i gabinetach.

Doskonale wpasowują się one we wnętrza skandynawskie, angielskie, boho i wiele innych. To trwałe i stabilne konstrukcje, nabywane ze względu na ciekawy design i wygodę użytkowania. Znaczna część z nich została wyprodukowana z drewna, czyli ekologicznego materiału, wolnego od toksycznych substancji, który pięknie się starzeje. Może być ono malowane na dowolne odcienie i impregnowane specjalnymi preparatami, chroniącymi przed działaniem wilgoci czy blaknięciem koloru. Powierzchnie takich biurek wykazują właściwości antystatyczne, dlatego są rekomendowane alergikom. Znakomicie współgrają z innymi materiałami, takimi jak szkło, beton czy cegła i tworzą z nimi spójną całość.

W ofercie firmy znajduje się biurko Capri, powstałe z myślą o miłośnikach stylu retro. Ma ono aż pięć szuflad i zostało wyprodukowane na terenie Niemiec. Jest to wielokolorowy mebel o wysokości wynoszącej 77 centymetrów i długości 118 centymetrów, który stworzono z lakierowanego drewna, stali pokrytej mosiądzem, sklejki oraz pilśniowej płyty.

Skomentuj:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Dodano: 2022-09-26

WWW: https://furnigo.pl/

Telefon: 343000052

Miejscowość: Częstochowa

Adres: Wręczycka 268

Kod pocztowy: 42-202Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Źródła: https://furnigo.pl/pl/c/Biurka/100


Autor: Anna Kowalska


Społeczność:ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

LUMENMAX POLSKA Sp. z o.o.

Racibórz

Pokaż
Card image cap

Foto Kreatywni

Częstochowa

Pokaż
Card image cap

Netpaka.eu

Lubliniec

Pokaż
© Copyright 2024 | www.akademiawzwc.pl