MASTER Parkiet - Lakier do parkietu - cena, rodzaje i inne informacje


Drewniane parkiety to eleganckie i ponadczasowe podłogi o naturalnym charakterze, które nie wychodzą z mody i wyglądają dobrze w pomieszczeniach urządzonych w różnej stylistyce. Surowiec użyty do ich produkcji jest znacznie trwalszy w porównaniu do polichlorku winylu, z jakiego tworzy się niektóre panele. Mimo tego wielu producentów rekomenduje używanie specjalistycznych preparatów, zabezpieczających przed wchłanianiem wilgoci i ułatwiających czyszczenie. Zalicza się do nich bezbarwne lakiery, które należy dobierać z uwzględnieniem rodzaju drewna oraz stopnia eksploatacji podłogi. Parkiety, na które naniesiono preparaty, stają się bardziej odporne na zniszczenia, co chroni przed koniecznością cyklinowania czy wymiany poszczególnych deszczułek.

Przed zakupem opisywanych środków warto przyjrzeć się składowi oraz sposobom aplikacji. Zazwyczaj lakiery zawierają domieszkę żywic oraz substancje wpływające na elastyczność powłok. Niektórzy decydują się na preparaty matowe, dzięki którym można zachować naturalny charakter drewna. Alternatywą są lakiery błyszczące. Rozświetlają one podłogi, co powoduje, że pomieszczenia nie sprawiają wrażenia ciemnych oraz ciasnych. Część z nich zawiera rozpuszczalniki, dlatego niezbędne może okazać się kilkudniowe wietrzenie mieszkania czy domu.

Firmą proponującą certyfikowane środki jest Master Parkiet. W jej katalogu znajduje się lakier do parkietu w przystępnej cenie. Jest to 1-komponentowy preparat poprawiający wygląd drewna, który sprawdza się w obiektach z ogrzewaniem podłogowym. Daje szansę delikatnego wyrównania powierzchni, dlatego bywa wykorzystywany w przypadku klepek z niewielkimi wgnieceniami. Przedsiębiorstwo oferuje lakiery poliuretanowe, akrylowe oraz na bazie rozpuszczalników, które są wydajne i bezpieczne w użytkowaniu.

Skomentuj:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Dodano: 2023-04-16

WWW: https://sklep.masterparkiet.com.pl/

Telefon: 509 358 604

Miejscowość: Warszawa

Adres: Adama Mickiewicza 65

Kod pocztowy: 01-625Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Źródła: https://sklep.masterparkiet.com.pl/pl/c/Lakiery/14


Autor: Jagoda Krupa


Społeczność:ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

TanieMilitaria.pl

Warszawa

Pokaż
Card image cap

Przedwczesny wytrysk ranking

Warszawa

Pokaż
Card image cap

Vismeb

Marki

Pokaż
© Copyright 2024 | www.akademiawzwc.pl