MAPStal - Ocynkowany garaż blaszany, czyli rozwiązanie dla każdego auta


Miejsce takie jak garaż nie służy wyłącznie do parkowania samochodu, ale również do przechowywania różnego rodzaju rzeczy. Jest on narażony na działanie czynników atmosferycznych, takich jak opady, wilgoć oraz promieniowanie słoneczne. Z tego względu musi być wykonany z wysokiej jakości materiałów przy użyciu odpowiednich metod zabezpieczających. Przedsiębiorstwo Map Stal wykonuje garaże z wysokiej jakości stali ocynkowanej, która zapewnia tego typu konstrukcjom znacznie lepsze parametry niż zwykła blacha.

Dlaczego tak ważne jest użycie cynku do ochrony powierzchni? Dzięki zastosowaniu tego pierwiastka stal przestaje być podatna na działanie korozji. W ten sposób właściciel nie musi wykonywać żadnych prac konserwacyjnych, a do tego ma pewność co do wysokiej wytrzymałości garażu. Zyskuje pełną swobodę w miejscu postawienia budynku. Użycie cynku ma również znaczenie z tego względu, że tworzy on niezwykle trwałe połączenie z metalem. Kupujący ma przy tym wolny wybór co do kolorystyki garażu. Może wybrać dowolny kolor z palety RAL. Arkusze blachy są pokrywane za pomocą lakieru lub farby. Do wyboru są garaże w kilku podstawowych wersjach, w tym jako konstrukcje wykonane dla jednego lub dwóch samochodów. Zamawiający określa także sposób otwierania garażu, który może być dwuskrzydłowy lub uchylny. Należy także podjąć decyzję w zakresie kształtu dachu, przy czym do wyboru są dwie opcje: jednospadowy lub dwuspadowy. Dodatkową możliwością jest montaż systemu rynnowego. Warto przy tym zaznaczyć, że ocynkowany garaż blaszany jest dostępny w atrakcyjnej cenie, nieprzekraczającej 2000 złotych. Ponadto konstrukcja jest dostarczana prosto pod wskazany adres już w formie gotowej, dlatego wystarczy dokonać montażu. Jedyny wyjątek stanowią modele dwustanowiskowe, przy których instalacji mogą pomóc pracownicy wspomnianej wcześniej firmy. Złożenie części jest dokonywane wówczas na miejscu.

Żeby dowiedzieć się więcej na temat właściwości garaży warto skonsultować się z przedstawicielami przedsiębiorstwa. Działa ono na rynku od wielu lat, a jego specjalizacją są także hale i wiaty. Współpracuje jedynie ze sprawdzonymi producentami stali, a także doświadczonymi konstruktorami. Gwarantuje klientom najwyższą jakość wyrobu dostosowanego do ich oczekiwań. Działa głównie na terenie województwa małopolskiego.

Skomentuj:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Dodano: 2022-05-28

WWW: https://www.mapstal.pl

Telefon: 794 479 390

Miejscowość: Gruszów

Adres: Kawec 31

Kod pocztowy: 32-414Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Źródła: https://www.mapstal.pl/garaze-ocynkowane/


Autor: Albert Włodarczyk


Społeczność:ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

Jan Byczkowski Fotografia

Zakopane

Pokaż
Card image cap

PHU AMC A.Ciszewski & K. Śmiałek Sp.j.

Mników

Pokaż
Card image cap

Monitoring & IT

Kraków

Pokaż
© Copyright 2023 | www.akademiawzwc.pl