Laser Tag - Imprezy integracyjne dla firm w Poznaniu - jakie atrakcje wybrać?


Istnieje wiele powodów, dla których organizacja imprezy firmowej jest dobrym pomysłem, a jednym z nich jest poprawa komunikacji w zespole. Darzący się sympatią pracownicy chętniej podejmują nowe wyzwania i wykonują obowiązki w krótszym czasie. Tego typu spotkania doceniają szczególnie nowozatrudnione osoby, które chciałyby lepiej poznać współpracowników. Sprawdzają się one także w dużych firmach, w których znajduje się wiele działów niekomunikujących się ze sobą na co dzień. Dziś wybór atrakcji jest naprawdę imponujący. Miłośnicy niebanalnych rozwiązań pełnych emocji cenią sobie zwłaszcza rozgrywki paintballowe.

 

Można się na nie zapisać na stronie lasertagpoznan.pl, która należy do zaufanej firmy polecanej przez dotychczasowych klientów. Rozgrywki, jakie proponuje, są bezpieczne i nie wiążą się z bólem, w przeciwieństwie do paintballa tradycyjnego. Ich podstawą są urządzenia laserowe zastępujące kulki z farbą, które niejednokrotnie przyczyniały się do powstawania siniaków. Ponadto są one lekkie, dlatego sprawdzają się wśród najmłodszych.

 

Imprezy integracyjne w formie rozgrywek paintballowych pomagają wyłaniać liderów o naturalnych zdolnościach przywódczych. Doceniają je również managerowie, którzy mają okazję przyjrzeć się umiejętnościom pracy w grupie podwładnych, co umożliwia wprowadzenie stosownych zmian w codziennej pracy. Poza tym, rozgrywki to nieoceniony sposób na aktywny wypoczynek redukujący stres i pomagający pozbyć się napięcia. Zwiększają one motywację wśród personelu oraz lojalność wobec firmy, jaką reprezentują.  

 

Rozrywka ta jest odpowiednia dla wszystkich, niezależnie od kondycji fizycznej. Imprezy integracyjne dla firm w Poznaniu mają miejsce w zadaszonych przestrzeniach, co sprawia, że odbywają się niezależnie od pory roku. Rozgrywki, jakie organizuje przedsiębiorstwo, polegają na wykorzystywaniu wiązek laserowych, dzięki czemu nie ma mowy o fizycznych uszkodzeniach. W tym przypadku nie trzeba uprzednio przygotowywać stroju, który mógłby zniszczyć się na skutek kontaktu z farbą znajdującą się w kulkach.

Skomentuj:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Dodano: 2021-12-13

WWW: https://lasertagpoznan.pl/

Telefon: 570 931 931

Miejscowość: Poznań

Adres: Wojciechowskiego 7

Kod pocztowy: 60-685Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Źródła: https://lasertagpoznan.pl/imprezy-okolicznosciowe/integracje-dla-firm/


Autor: Witold Marciniak


Społeczność:ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

Węgierki

Pokaż
Card image cap

Kaskada Hotel&Restauracja

Poznań

Pokaż
Card image cap

Przeprowadzki DML Poznań

Poznań

Pokaż
© Copyright 2024 | www.akademiawzwc.pl