KM SZROT - Czy jest w Legnicy przedsiębiorstwo prowadzące skup aut?


Poważniejsza awaria samochodu zawsze wiąże się z pewnymi kosztami. W przypadku starszych aut często naprawa jest wręcz nieopłacalna i jedynym rozwiązaniem jest oddanie pojazdu do kasacji. Jeśli auto znajduje się w takim stanie, że nie może się samodzielnie poruszać, to niestety konieczne będzie jego holowanie lub przewiezienie na lawecie do punktu utylizacji. Są to dodatkowe koszty, dlatego warto zdecydować się na ofertę przedsiębiorstwa KM Szrot, które gwarantuje kompleksową usługę w zakresie kasacji i załatwienie wszystkich niezbędnych formalności z tym związanych. Byłemu właścicielowi pojazdu pozostaje tylko wyrejestrowanie auta w urzędzie komunikacji z otrzymanym od firmy zaświadczeniem potwierdzającym kasację.

Aby transakcja doszła do skutku wystarczy skontaktować się z firmą z Jeleniej Góry prowadzącą skup aut i uzgodnić z nią wszelkie szczegóły. Specjaliści firmy dokonają wyceny pojazdu, wypłacą pieniądze i odbiorą samochód, a także komplet dokumentów i tablice rejestracyjne. Dzięki temu jego właściciel będzie mógł przestać płacić składkę ubezpieczeniową, którą zgodnie z prawem trzeba opłacać nawet w przypadku niesprawnego auta.

Jest to operacja zgodna z prawem i zasadami dotyczącymi ochrony środowiska. Na miejscu, w siedzibie firmy, samochód zostaje rozebrany na części, gdzie oceni się także przydatność niektórych podzespołów na części zamienne. Te, które będą sprawne, trafią do nowych właścicieli i dostaną drugie życie. Inne, które okażą się uszkodzone, zostaną oddane do recyklingu do stosownego punktu. Dzięki temu środowisko naturalne nie ucierpi, a każdy najdrobniejszy element zostanie ponownie użyty do produkcji.

Osoby zainteresowane współpracą z tym przedsiębiorstwem znajdą dane do kontaktu na jego stronie, gdzie można również znaleźć mnóstwo informacji dotyczących części zamiennych do większości aut, jakie można spotkać na polskich drogach. Firma ta skupuje auta od osób z Legnicy i okolic, ale części sprzedaje klientom z całego kraju. Są one wysyłane do klientów pocztą kurierską.

Skomentuj:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Dodano: 2022-05-31

WWW: http://kmszrot.pl

Telefon: 500 403 803

Miejscowość: Mysłakowice

Adres: Daszyńskiego 16G

Kod pocztowy: 58-533Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Źródła: http://kmszrot.pl/autozlom-pm-24.html


Autor: Anna Kowalska


Społeczność:ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

Penilarge - Grupa Intymnosc.pl

Warszawa

Pokaż
Card image cap

SuperAutoMarket

Wrocław

Pokaż
Card image cap

BMS RENT CAR ZGORZELEC

Łagów k/Zgorzelca

Pokaż
© Copyright 2023 | www.akademiawzwc.pl