IBCS Poland - Szablon etykiet - do czego się przydaje?


Podstawą w przypadku automatycznego znakowania artykułów w zakładach przemysłowych jest wykorzystywanie specjalnych szablonów. Dają one możliwość tworzenia zarówno prostych, jak i bardziej skomplikowanych etykiet, na które naniesiono kody kreskowe, elementy graficzne czy nazwę producenta. Przedsiębiorstwem oferującym takie rozwiązania jest IBCS. Kieruje ono ofertę do firm produkcyjnych i współpracujących z sieciami handlowymi. Proponuje sprawdzone i przetestowane systemy sprawdzające się w dużych zakładach. Interesują się nimi klienci chcący usprawnić wykonywanie poszczególnych czynności w firmie i uchronić się przed popełnianiem błędów.  

Programy wdrażane przez specjalistów z przedsiębiorstwa przyspieszają generowanie etykiet, co przekłada się na sprawniejsze wykonywanie obowiązków przez podwładnych. Zmniejszają one ryzyko nieprawidłowego znakowania palet, a co za tym idzie – składania reklamacji przez klientów. Szablon etykiet to funkcjonalny i intuicyjny w obsłudze system składający się z modułu projektowania i drukowania. Daje to możliwość sprawnego tworzenia własnych szablonów, zgodnych z określoną specyfikacją oraz standardami danej branży.

Niektóre programy obsługują wszystkie dostępne kody kreskowe, niezależnie od ich wymiarów, które następnie są drukowane. Nie wymagają one wcześniejszego przygotowywania dodatkowych szablonów, co jest bardzo wygodne. Część z nich daje możliwość dowolnego formatowania tekstu oraz importowania plików graficznych, na które składają się logotypy oraz pozostałe obrazy kojarzące się z marką. To ciekawa opcja między innymi dla producentów artykułów spożywczych.

Przedsiębiorcy ceniący sobie praktyczne rozwiązania decydują się często na oprogramowanie z funkcją przygotowywania korespondencji seryjnej z bazami danych. Umożliwia ono sprawne drukowanie etykiet, na które naniesiono adres klientów. Są one wykorzystywane również do tworzenia kodów QR i numerów seryjnych poszczególnych wyrobów. Cena oprogramowania zależy od liczby funkcji, na jakie zdecyduje się nabywca.

Skomentuj:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Dodano: 2022-01-21

WWW: https://www.ibcs.pl

Telefon: 18 44 21 666

Miejscowość: Nowy Sącz

Adres: J. Piłsudskiego 46

Kod pocztowy: 33-300Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Źródła: https://www.ibcs.pl/oprogramowanie-do-zarzadzania-drukiem/


Autor: Oskar Chmielewski


Społeczność:ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

Jan Byczkowski Fotografia

Zakopane

Pokaż
Card image cap

PHU AMC A.Ciszewski & K. Śmiałek Sp.j.

Mników

Pokaż
Card image cap

Monitoring & IT

Kraków

Pokaż
© Copyright 2023 | www.akademiawzwc.pl