HUBUFORM MONIKA KUBICKA- BURIAK - Piłka dla psa niezniszczalna


Właściciele psów często zmagają się z problemem gryzienia przez ich pupili wielu cennych przedmiotów znajdujących się w zasięgu zwierzęcia. Niestety takie sytuacje, wbrew pozorom, nie dotyczą jedynie szczeniaków. Nawet duże psy mogą niszczyć i gryźć różnego rodzaju przedmioty oraz meble - najczęściej wynika to z tzw. lęku separacyjnego, gdy właściciel wychodzi do pracy i pozostawia zwierzę przez kilka długich godzin zupełnie samo. Kolejny powód to po prostu znudzenie i brak zapewnienia odpowiednich bodźców poprzez zabawę z posiadanym psem. 

Jakie zabawki sprawdzą się dla psów nadmiernie gryzących przedmioty?

Mimo iż w sklepach można znaleźć sporo propozycji dla właścicieli szczeniąt i dużych psów, które gryzą różne rzeczy, to nie wszystkie produkty są w pełni bezpieczne dla domowego pupila. Drewniane kości czy piłki są sporym zagrożeniem, ponieważ powstające drzazgi i odpadające kawałki mogą utknąć w przełyku psa i spowodować bardzo niebezpieczną sytuację. Dokładnie to samo tyczy się plastikowych elementów, które szybko się łamią pod wpływem nacisku zębów. Najlepiej skupić się na gumowych zabawkach - tutaj warto jednak dokładnie sprawdzić, czy wykorzystany materiał nie posiada żadnych szkodliwych substancji jak rtęć, azbest czy ołów.

Niezniszczalna gumowa piłka dla psa 

W ofercie marki Hubuform można znaleźć ofertę oryginalnej piłki Bionic Ball, która wyróżnia się niezwykłą trwałością i odpornością na czynniki zewnętrzne, w tym oczywiście również na nacisk zębów nawet dorosłego psa. Producent wykorzystał specjalną bioniczną gumę, stąd stwierdzenie, że zabawka jest wręcz niezniszczalna. Jest to piłka, którą można wykorzystywać na wiele sposobów, m.in.:

  • do gryzienia, aby odciągnąć uwagę zwierzęcia od innych przedmiotów w domu czy mieszkaniu,
  • do aportowania na świeżym powietrzu,
  • do przechowywania wewnątrz piłki (posiada specjalny otwór) różnych psich smakołyków czy mokrej karmy,
  • do zabawy w wodzie (piłka unosi się na powierzchni i jest widoczna z dalekiej odległości, dzięki jaskrawym kolorom).
Skomentuj:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Dodano: 2021-04-19

WWW: https://hubuform.pl/

Telefon: 721-240-257

Miejscowość: Warszawa

Adres: Pelikanów 31/33

Kod pocztowy: 02-843Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Źródła: https://hubuform.pl/pileczka-dla-psa


Autor: Maria Szulc


Społeczność:ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

TanieMilitaria.pl

Warszawa

Pokaż
Card image cap

Przedwczesny wytrysk ranking

Warszawa

Pokaż
Card image cap

Vismeb

Marki

Pokaż
© Copyright 2024 | www.akademiawzwc.pl