Henimax - Fotowoltaika i kocioł elektryczny - Henimax


Pod adresem internetowym henimax.pl można zapoznać się z firmą, która oferuje nowoczesne i energooszczędne systemy do zapewnienia komfortu termicznego w domu. W jej ofercie znajduje się między innymi fotowoltaika i kocioł elektryczny.

Instalacje fotowoltaiczne pozwalają zadbać o stan środowiska, a także znacząco zredukować ilość dotychczas zużywanej energii. Wszystko dzięki zastosowaniu paneli fotowoltaicznych, które są w stanie zamieniać promienie słoneczne w energię elektryczną. Tego typu rozwiązanie niesie ze sobą również inne korzyści, w tym uniezależnienie się od stałych podwyżek cen za prąd. Fotowoltaikę można połączyć z innymi rozwiązaniami, takimi jak pompa ciepła, folie grzewcze czy kocioł elektryczny.

Instalacje tego typu są niezbędne w domach, które mają być samowystarczalne. Ich dobór i montaż musi jednak być wykonany przez firmę mającą wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie. Należy do nich na przykład przedsiębiorstwo opisane na stronie. W ofercie znajdują się energooszczędne grzejniki elektryczne, które są w pełni dostosowane do instalacji fotowoltaicznych, a także elektrowni wodnych oraz farm wiatrowych. Daje to możliwość korzystania z niemal bezpłatnego ogrzewania elektrycznego. Działają one w ten sposób, że nagrzewają się przez 20 minut w ciągu jednej godziny, a następnie oddają ciepło przez co najmniej 40 minut bez zużycia energii elektrycznej. Cykl ten jest powtarzany parę dni w ciągu dnia, aby zapewnić komfort termiczny domownikom. Grzejniki zostały stworzone w ten sposób, aby kumulować jak najwięcej energii. Odznaczają się one nie tylko wysoką efektywnością, ale również estetycznym wyglądem oraz kompaktowymi rozmiarami. Dzięki temu można z nich skorzystać w pomieszczeniach o ograniczonym metrażu. Stanowią one również element ozdobny mieszkania lub domu. Można wykorzystać je również w lokalach gastronomicznych czy biurach.

Warto skontaktować się z firmą, aby uzgodnić szczegóły dotyczące wyboru systemu fotowoltaicznego, a także dostosowanych do niego grzejników.

Skomentuj:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Dodano: 2021-07-31

WWW: https://henimax.pl/

Telefon: 534 855 222

Miejscowość: Gubin

Adres: Partyzantów 22

Kod pocztowy: 66-620Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Źródła: https://henimax.pl/fotowoltaika-do-ogrzania-domu-informacje-w-pigulce/


Autor: Albert Włodarczyk


Społeczność:ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

STIER S.C.

Gorzów Wielkopolski

Pokaż
Card image cap

Tartak Rybojady Lidia Kapała

Rybojady

Pokaż
Card image cap

SEATBELTS

Wschowa

Pokaż
© Copyright 2023 | www.akademiawzwc.pl