Helena Kuldanek Domy Wczasowe - Usługi Transportowe - Helena Kuldanek Domy Wczasowe - Usługi Transportowe | Jastrzębia Góra noclegi dla dzieci


Czy urlop nad morzem z małymi dziećmi może być udany? Jak jest ładna pogoda i można wyjść na plażę, to na pewno. Gorzej, jeśli pogoda nie dopisuje, a dzieciaki się nudzą w pensjonacie. Pensjonat Danusia znalazł rozwiązanie tego problemu. W miesiącach letnich współpracuje on z wykwalifikowaną kadrą animatorów. Animatorzy średnio raz w tygodniu organizują ciekawe gry i zabawy dla dzieci. Tematyka tych zajęć jest zróżnicowana i dostosowana, m.in. do wieku oraz możliwości psychoruchowych najmłodszych. Przez 120 minut zabawy dzieci będą odkrywcami:

  • na stacji kosmicznej,
  • w amazońskiej dżungli,
  • w podmorskich głębinach.

Inną ciekawą propozycją jest wyruszenie w podróż z legendarnym i uwielbianym przez dzieci Panem Kleksem. Podczas zajęć zaplanowane są też różne konkursy czy malowanie twarzy i puszczanie baniek.

Jak widać rekomendowany pensjonat z Jastrzębiej Góry to idealne miejsce na noclegi dla dzieci. Decyduje o tym nie tylko atrakcyjny cennik i lokalizacja. Rodzice czy opiekunowie mogą liczyć, np. na pomoc w opiece nad dziećmi oraz na zorganizowanie im czasu wolnego. Dom wczasowy leży w malowniczej okolicy blisko plaży i w bliskim sąsiedztwie skalnego klifu.

Obsługa pensjonatu przygotowała specjalną ofertę, m.in. dla:

  • seniorów przyjeżdżających nad Bałtyk na wczasy,
  • dyrekcji szkół wybierających ośrodek na zieloną szkołę,
  • rodzin z małymi dziećmi.

Na zniżki cenowe można też liczyć, rezerwując oferty first minute albo last minute. Te pierwsze można rezerwować od stycznia każdego roku. Oferty last minute są dostępne od zaraz i są w bardzo atrakcyjnej cenie. Ośrodek oferuje też możliwość zakwaterowania w domach letniskowych, które znajdują się ok. 40 metrów od plaży. Wynajem jednego domku dla 5 osób jest możliwy już od ok. 500 złotych. Ze szczegółowymi warunkami promocji można zapoznać się na stronie internetowej pensjonatu. Tam też opublikowano zdjęcia wnętrz ośrodka i domków letniskowych. Ułatwi to wybór osobom niezdecydowanym. W tym celu warto też zapoznać się z opiniami gości, którzy odwiedzili polecany dom wczasowy nad Bałtykiem. Udany urlop gwarantowany!

Skomentuj:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Dodano: 2019-12-11

WWW: http://www.dwdanusia.pl/

Telefon: 58 7744775

Miejscowość: Jastrzębia Góra

Adres: Górna 3

Kod pocztowy: 84-104Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Źródła: http://www.dwdanusia.pl/sub,pl,animacje.html


Autor: Karol Walczak


Społeczność:ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

Apteka GEMINI

Gdańsk

Pokaż
Card image cap

Tapestry

Gdańsk

Pokaż
Card image cap

PMLOG PIOTR BORKOWSKI-ZIELIŃSKI

Pruszcz Gdański

Pokaż
© Copyright 2024 | www.akademiawzwc.pl