Hale Namioty S.C - Namioty przemysłowe - do czego są stosowane?


Firma oferuje szeroki wybór namiotów do  sprzedaży i wynajmu. Zatrudnia tylko doświadczonych montażystów. Konstrukcje cechują się wytrzymałością i estetyką. Namioty przemysłowe są tworzone w ten sposób, aby można było je łatwo przenosić z miejsca na miejsce, dzięki czemu zachowują pełną mobilność. Wykonano jest z wysokiej jakości materiałów, czyli plandeki o sporej grubości oraz blachy trapezowej. Jako wzmocnienie użyto specjalnych aluminiowych profili. Obiekty są wyposażone w bramy wjazdowe dostosowane do wózków widłowych oraz samochodów o większych gabarytach. Klienci mogą zdecydować się na montaż dachu, który w zupełności chroni przed przenikaniem promieni słonecznych. W projektach hali i namiotów pod uwagę brane są także czynniki pogodowe, dlatego są one tworzone w ten sposób, aby chronić przed nadmiernym zbieraniem się śniegu. Przedsiębiorstwo oferuje aż 10 lat gwarancji na swoje produkty.

Firma do każdego zlecenia podchodzi w sposób indywidualny, przykładając szczególną uwagę do specyficznych oczekiwań klienta. Najistotniejszym etapem każdej realizacji jest wykonanie odpowiedniego projektu namiotu, a następnie stworzenie go zgodnie z założeniami przy użyciu najwyższej jakości materiałów.

Namioty doskonale sprawdzają się na rozmaite okazje,  nie tylko do celów przemysłowych, ale również do organizacji eventów kameralnych oraz tych kierowanych do licznego grona odbiorców. Firma gwarantuje konkurencyjny cennik oraz wykonuje zlecenia szybko. Szczegóły można znaleźć na jej stronie internetowej. Przedsiębiorstwo Hale Namioty oferuje usługi z zakresu oczyszczania i odśnieżania namiotów. Na życzenie klienta może zainstalować klimatyzację w każdym pomieszczeniu wykonanej hali przemysłowej.

Skomentuj:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Dodano: 2022-02-22

WWW: https://www.halenamioty.com.pl/

Telefon: 881 440 262

Miejscowość: Stęszew

Adres: Lipowa 6

Kod pocztowy: 62-060
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

Węgierki

Pokaż
Card image cap

Kaskada Hotel&Restauracja

Poznań

Pokaż
Card image cap

Przeprowadzki DML Poznań

Poznań

Pokaż
© Copyright 2023 | www.akademiawzwc.pl