Graintech Sp. z o.o. - Wózek paletowy elektryczny z wagą – najlepszy sklep


Nowoczesne wózki paletowe z wagą sprawdzą się doskonale w firmach logistycznych, magazynach, halach produkcyjnych, hurtowniach czy sklepach. Każdy, kto chce nabyć tego typu produkt w atrakcyjnej cenie, powinien odwiedzić stronę internetową centralwagi.pl. Firma działa w branży od lat i może się pochwalić setkami zadowolonych klientów i rozbudowanym asortymentem, który zawiera najwyższej klasy urządzenia wyprodukowane ze stali nierdzewnej i malowane farbą proszkową.

Wózek paletowy elektryczny z wagą jest dostosowany do przewożenia ładunków na europaletach i został wyposażony w ekran LCD. Produkt występuje w wersji z drukarką lub bez niej oraz dodatkowo może posiadać atest EC-M. Za pomocą sprzętu można ważyć przedmioty w kilogramach, liczyć sztuki, sumować uzyskane wyniki oraz obliczać wartość brutto i netto. Akumulacja ciężaru jest wykonywana ręcznie lub automatycznie. Urządzenie pokazuje także wskaźnik tary. Artykuł ma wydajny, dostosowany do wielogodzinnej pracy akumulator litowo-jonowyma. W ofercie znajdują się modele o udźwigu od 1000 do 2500 kilogramów.

Asortyment zawiera również precyzyjne wagi laboratoryjne, wagi samochodowe, platformowe, weterynaryjne, inwentarzowe, magazynowe, hakowe, stołowe, sklepowe czy liczące. Z pewnością ważną informacją dla wielu osób będzie fakt, że firma oferuje wagi z legalizacją. Poza tym przedsiębiorstwo sprzedaje rozmaite akcesoria do wag, np. wyświetlacze zewnętrzne, zapasowe mierniki wagowe, kompaktowe drukarki, precyzyjne czujniki tensometryczne do zbiorników, gęstościomierze laboratoryjne, wilgotnościomierze do ziaren, wzorce masy. Warto zrobić zakupy w renomowanym sklepie, który dba o klientów i podchodzi indywidualnie do każdego zamówienia.

Skomentuj:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Dodano: 2022-05-11

WWW: https://centralwagi.pl

Telefon: 77 550 77 38

Miejscowość: Skarbimierz-Osiedle

Adres: Akacjowa 2E

Kod pocztowy: 49-318Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Źródła: https://centralwagi.pl/pl/c/Wozki-paletowe-z-waga/29


Autor: Witold Marciniak


Społeczność:ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

AZTECH

Kędzierzyn Koźle

Pokaż
Card image cap

Apteka Urtica

Kędzierzyn-Koźle

Pokaż
Card image cap

Blyss Sp. z o.o.

Jasienie

Pokaż
© Copyright 2023 | www.akademiawzwc.pl